Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire beszéltétek az...

Mennyire beszéltétek az angolt kimentetek az Államokba, Kanada, vagy az Egyesült Királyságba (Anglia)?

Figyelt kérdés
Milyen nyelvi tudással indultatok meg külföldre? Fontos, hogy kapjak viszonyítási alapot magamhoz képest Mert tervezem kiköltözésemet Kanadába majd a jövőben

2012. ápr. 3. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom társalgási szinten tudott angolul,így Angliában napokon belül talált állást magának.Én semmi nyelvtudással mentem ki Angliába,de én nagyon sokáig nem kaptam sehol állást,hiába voltam kint.
2012. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Társalgási szinttel jöttem, a párom jó alapfokkal, és ő is kapott munkát.
2012. ápr. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ismerősöm ment ki az USA-ba nulla szintű nyelvtudással, azóta is kint élnek. Az első 2-3 hónap után simán meg tudod magad értetni.
2012. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi nyelvtudással mentem ki Kanadába.(tavaly) 6 hónap elkeseredés után hazajöttem.Nem kaptam munkát.Nemcsak azért mert nem volt nyelvtudásom,hanem mert nem volt semmi kinti munkareferenciám.Hiába van szakmám,nem dolgoztam még kint,így nem volt ajánlásom sem.
2012. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ildinyo77 válasza:
100%
En nagyon minimalis angollal jottem ki 3 eve,de meg sem mertem szolalni,annyira mas,mint amit otthon tanultunk a suliban.A magyar kollegak forditottak mindig,aztan egyszer kibuktam valamin es "beolvastam"az angol fonoknek.O meg csak mosolygott ram es a vegen megdicsert,h.jo az angolom:)Azota merek megszolalni!Elvallaltam a legrosszabb melot,igy 1 het mulva mar dolgoztam.Aztan masfel honap mulva sikerult valtanom jobb munkara es azota folyamatosan tanulom a nyelvet.
2012. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon tanultal angolt es azt hiszed,hogy tudsz beszelni,akkor oriasi koppanas lesz az usa - a fiatalokat szinte egyaltalan nem ertettem , az idosebbeket es a lassabban beszelo hivatalnokokkal sikerult tarsalognom is ,de akar egy gyorsetteremben,vagy benzinkuton is csak tatogtam mint a kacsa :)
2012. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!