Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudnék leggyorsabban...

Hogyan tudnék leggyorsabban eljutni a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
A barátnőm Észak-Amerikában lakik! Azaz ott is született! Eddig egyszer találkoztunk de azt a pénzt amiből a repülőjegyet vettem 5hónapig gyűjtöttem. Jelenleg egy 500ft/H fizetésem van (diákmunka mivel még csak most fogok érettségizni) De ez nem elég gyors mód a pénzszerzésre! Kérlek titeket segítsetek! Vajon ha tennénk youtube-ra ilyesmi videót akkor valaki szponzorálná az utamat? Vagy valaki ismer valami nyereményjátékot amin igazán ehet is nyerni interneten? Vagy bármit! A lényeg hogy a lehető leggyorsabban és legálisan szeretnék elegendő pénzhez jutni, de kifogytam az ötletekből! Ha bárkinek bármilyen ötlete van ezzel kapcsolatban és értelmes az kérem szépen írja le nekem! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! Hülyeségre nem vagyok kíváncsi ugyanis a kérdés tényleg szívügyem! :/

2012. ápr. 8. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondoltál, hogy esetleg ő jöjjön ide hozzád? A barátnőd, akivel életedben egyszer találkoztál... Hát... Rosszindulatú feltételezés, hogy a barátnőd nem is létezik ott kint, csak ezzel a dumával akarsz kijutni mások jóindulatából? Ha igazat beszélsz, akkor a megoldás a barátnőd kezében van. Vagy ő jön ide, vagy vesz neked egy jegyet a zsebpénzéből. De továbbra sem tartom életszerűnek a történetedet. Érdeklődve hallgatnánk a megismerkedésetek történetét...
2012. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak közös képeink! :) és van közös videónk is! :) Mindben a háttér is bizonyítja az ottlétemet és az ő létezését is! :) Nem akarok senkit sem kihasználni! Tényleg létezik és hiányzik nekem! és igen ő is dolgozik érte de egyetemre jár és nincs rá túl sok ideje!:S A Legrosszabb hogy ezt itt nem is tudom bizonyítani! :S
2012. ápr. 8. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, elhiszem. Kérlek, nézd el nekem a szkepticizmusomat. Sok szerencsét.
2012. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!