Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Toronto-Vancouver vonaton...

A Toronto-Vancouver vonaton (4 napos út) van lehetőség fürdésre, tisztálkodásra?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy valaki jártas ebben a témában, de azért megkérdezem.

Van ez a Canadian nevezetű vonat, ami 4 nap alatt keresztülmegy az ország déli részén. Lehet, hogy sikerül elmennem Kanadába, és arra gondoltam, érdemes lenne befizetni erre a 4 napos vonatútra, ami megállás nélkül megy.

Nem tudja valaki, hogy lehet -e fürödni, tisztálkodni a vonaton, lehet -e kaját venni, alkalmas -e a vonat a négy napi szállásra?


2012. ápr. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hello.


Szerencséd van.

Én láttam egy dokumentum filmet a Toronto-Vancouver vonatútról valamelyik ismeretterjesztő csatornán.


Több kocsiosztály van, de lényegében az összes luxusvagon.

Természetesen van lehetőség a tisztálkodásra, van étterem a vonaton, hálófülke az alváshoz, vannak közösségi vagonok mint egy nappali, sőt még a vonat végén panoráma vagon is található(emeletes vagon a tetején körbe üveg ablakokkal).

Ja és úgy emlékszem nem megállás nélkül teszi meg az utat, a nagyobb megállóhelyeken több órát áll szándékosan, így van idő várost nézni is.(winnipeg, saskatoon, edmonton, jasper)


Nagyon tetszett nekem,csúcs lehet nagyon!

Ha van lehetőséged semmiképpen se hagyd ki!


Üdv.

KA

2012. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:


[link]


Nézd meg a videót.


Remélem segítettem.

Üdv.

1#

2012. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megy is a hasznos plecsni : )
2012. ápr. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!