Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában autószerelő végzett...

Amerikában autószerelő végzettséggel valóban "könnyebb" munkát találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől szeretnék elkezdeni egy szakmát mindenhogyan, mert a koromból (20) adódóan még az első szakképesítésem ingyenes elvégezhetem így érettségi (2011) után. Mindig is az usába vágytam, így egy olyan szakmát szeretnék, ami közel áll hozzám, és lenne is vele esélyem ott kint. Az ápoló szakma tőlem távol van, de az autókhoz már most is jól értek, így ezt választottam. Az lenne a kérdésem, hogy ha egy kis minimális munkatapasztalattal majd a szakmában kimennék, és keresnék állást személyesen, mennyi esélyem lenne, hogy alkalmazzanak? Az angol jelenleg is megy, de ezt így a 2 év szakképzés alatt még bőven tudom fejleszteni, és fogom is, ahogyan a szakmai angolt is. A másik kérdésem az lenne, hogy szerintetek ezzel melyik államban lenne nagyobb az esélyem, mint nulla? Persze tudom, hogy nem kívánságműsor, de New York kifejezetten szimpatikus, és szerintem ott van is pár autó szerviz :D, a másik Florida lenne (Ezen belül Jacksonville), ezt egy jelenleg is ott élő ajánlotta. Ja igen, így a végén akartam közölni, hogy nagyjából tisztában vagyok a kiutazás körülötti dolgokkal, de az majd egyszer egy másik kérdés lesz :).

Válaszotokat előre is köszönöm!


2012. ápr. 29. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott bukik meg az ilyen dolog, hogy nem mehetsz ki munkát keresni.

Ha találsz valakit, aki felvesz itthonról, és intézi a papírjaidat, akkor mehetsz.

Amúgy ESTA-val nem kereshetsz állást...

2012. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyszives olvasd el a temaban a tobb1000 kerdest mert le van irva (tobbszor is) reszletesen, hogy ahhoz hogy munka altal juss ki mik a szukseges dolgok.
2012. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!