Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kalifornia vagy Florida? Miért

Kalifornia vagy Florida? Miért

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyaralni vagy élni?
2012. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen szempont érdekel.:)
2012. máj. 1. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés bennem is felmerült 1 éve, mikor az USA nyaralásunkat szerveztem. Kalifornia drágább, de engem jobban vonzott, így végül emellett döntöttünk.

Szóval New York mellé még betervetük a nyugati parotot is, így lett belőle Los Angeles, Santa Barbara, San Francisco, San Diego, Monterey, Yosemite, Las Vegas, Bryce, Zion and Grand Canyon.


És miért lett a nyugati part Florida helyett? Mert ott több város van ami érdekel. Floridában gyakorlatilag csak Orlando és Miami van. Én meg amúgy sem vagyok az a napozós típus.

Ami Florida melett szól:

-Everglades, légpárnás hajó, mocsár és krokodilok

-delfinekkel úszás

-búvárkodás

-gyönyörű tengerpart

-király hullámvasutak, vidámparkok


Kalifornia mellett:

-Az a sok város amit felsoroltam. (Los Angeles, Santa Barbara, San Francisco, San Diego, Monterey, Yosemite)

-király hullámvasutak, vidámparkok

-szörfözés

-film stúdiók (Warner Bros, Universal...)

-bálna nézés (whale watching)


Írtam egy blogot, ha érdekel:

[link]

3 napi bejegyzés még hiányzik + néhány bejegyzés melyben tanácsokat adok, árakról írok és összegzem a nyaralást.

2012. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Floridában nincs semmi a tengerparton kívül. Kaliforniában ott a sziklás óceánpart, mamutfenyők, sivatag, kaktusz, vulkánok, hegyek, hó... minden jó egyhelyen. Persze minden sokkal drágább, de ez más kérdés.
2012. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennek a zöld kezek.:)
2012. máj. 1. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak Florida jöhet számításba, néha Kalifornia, mind a 2 szép és jó, Kaliforniába meleg van, számomra az ideális éghajlat Floridában van
2012. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Élni Kaliforniában szeretnék, utazni mindkét hely érdekel.
2012. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Floridában élek,konkrétan mire vgay kíváncsi? Bármire szívesen válaszolok.

Barbi :)

2012. máj. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!