Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki szeretnék menni Amerikába...

Ki szeretnék menni Amerikába vagy Angliába. Szerintetek hogyan éri meg legonkább?

Figyelt kérdés
Most érettségizem és az angolomat kéne fejleszteni egyetemre...Ki kéne vhogy jutnom,vmi munkát találnom, és pénzt is gyűjtenem.Au-pair-t próbálgatom kevesebb sikerrel...Vki tudna tanácsot adni?Mert amúgy egyedül nem tudom melyik lenne a legbiztonságosabb.Csak úgy ki sem engednének...:)

2012. máj. 23. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj hajóra dolgozni.
2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hallottam meg olvastam már róa,de nemtudom mennyire biztonságos...te próbáltad már??
2012. máj. 23. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Amerikában asszem csak úgy lehetsz au-pair, ha leraksz előtte valami vizsgát ehhez kapcsolódóan. ja meg hogy jogsid legyen az alap. angliába minden további nélkül mehetsz au-pairkedni.
2012. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aa,köszi:)de egyenlőre családot sem találok,szóval odáig sem jutok h felmerüljön a kérdés h hogy megyek ki:D
2012. máj. 23. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én baby sitter-kedtem is meg hajóztam is.Biztosnágos? Hát persze. Mi történhet? Max elsüllyed, de az ritkán fordul elő :))) Kemény meló és lelkileg talán keményebb, de jó buli.
2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aa köszi!Nincs kedved üzenni vagy vhogy megadni h milyen helyeken dolgoztál??
2012. máj. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!