Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet Amerikába kiköltözni...

Lehet Amerikába kiköltözni egy 18 éves gyereknek egyedül?

Figyelt kérdés
Mivel 21 éves korig ott gyerek a gyerek, így nem tudom, hogy 18 évesen ki lehetne-e költözni, majd állampolgár lenni, munkát vállalni ésatöbbi... Egyedül.
2012. jún. 10. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ott is 18 éves korig "gyerek a gyerek", csak nem vehet alkoholt.
2012. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18 éves gyereknek? 18 éves már felnőtt!
2012. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
megkérdezhetem hogy akarsz állampolgár lenni?mert arra kb 0% esély van...hacsak nem kötsz házasságot amerikai állampolgárral.vagy kint maradsz feketén,de ha elkapnak irány a dutyi.ha ki is mész dolgozni 3 havonta el kell hagyni az országot mert lejár a bent tartózkodásod.hú gondold meg nagyon.én Floridában,és Vegasban voltam tavaly 1 hónapot nászúton-olyan mintha más bolygón lennél...
2012. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Esélyed sincs..
2012. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
De igen! Van esélyed! kimégy turistaként, és kint maradsz feketén, nem kapnak el ha nem csinálsz semmilyen hülyeséget, keresel munkát, és szépen eléldegélsz. Nem kell itt bevenni amit a sok agyas ír, és elrettent. menjél ki minél előbb ha csak egy pici lehetőséged is van! Az én fiam is most ment ki, és dolgozik !!!!
2012. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Színésznek készülnék, így elég nehéz lenne feketén "rejtőzködnöm"... De köszönöm a válaszokat, már rajta vagyok az ügyön!;)
2012. jún. 15. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha színész akarsz lenni, akkor jelentkezz amerikai színművészetire és ha bekerülsz, akkor már simán ki is tudsz menni. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És utána hogy maradhatok?
2012. szept. 2. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresel munkát, és ha a munkaadó felvesz, intéznie kell neked a zöldkártyát.
2012. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tényleg? Kereshetek munkát, és utána ő "hozza össze" nekem a zöldkártyát? Én azt hittem, hogy csak zöldkártyával lehet már állítólag kint tartózkodni, meg munkát keresni, de ha ez igaz, akkor feldobtad a napomat!;)
2012. szept. 2. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!