Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Barátnőm Kanadába megy nyáron...

Barátnőm Kanadába megy nyáron és nagyon fél, mert egyedül kell mennie a repülőn, megnyugtatnátok, hogy nem bonyolult annyira utazni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egy éve voltam kanadába, és én egyedül utaztam, méghozzá 2 átszállással! De meglepően könnyű volt az egész utazás, mert minden teljesen logikusan és egyértelműen meg van jelölve a reptereken. egyébként én 17 éves voltam és épségbe haza is jutottam! : )

NINCS MITŐL FÉLNI!

2012. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem egyedül lesz a repülőgépen, hanem rajta kívül, még jó sok ember lesz. Ne féljen, mert még egyetlen egy repülőgép sem maradt fenn a levegőben!!!

Kicsit iróniának szántam, nem sértésnek, én is keresztül mentem ezen a "félelmen" engem is így vigasztaltak, USA-ba utaztam "egy szál magam", és háromszor szálltam át. Ime itt vagyok, és ha tudtam volna hogy ilyen jóérzés repülözni, egész életemben csak repkedtem volna!

Ne féljen, mert minden rendben lesz!!!

2012. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én holnap USA-ba megyek egyedül és szintén lány vagyok. már ötödjére megyek így, még eddig minden oké volt. nézzen meg előre mindent pontosan, terminálok, kapuk számát hogy hova érkezik, honnan indul a következő, ha másik terminálba kell átmennie akkor azt hogy hogyan jut el oda, milyen messze van stb. és akkor minden rendben lesz.
2012. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha július 14-én utazik és ugyanazzal a légitársasággal amivel én akkor legalább lesz kivel félnem :D
2012. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi annó, mint három 17 éves utaztunk párizsba,ott szétváltunk, a fiú ment Honkongba, mi meg Buenos Airesbe (két lány) és a reptéren még bűvészkedni kellett, hogy beengedjenek az országba, és a pláne az volt, hogy egyikünk sem beszélt spanyolul.. szóval a barátnőd is meg fogja oldani.
2012. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
félreértés elkerülése véget a bűvészkedést úgy értettem, hogy be kellett "csekkolni" az országba, útlevél, papírok, vízum stb. -és mind ketten szentül meg voltunk győződve róla, hogyha valamit rosszul csinálunk menten kitoloncolnak minket az országból:D)
2012. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kinga Perjés válasza:
Nem nagyon!!! én nem kell izguni
2012. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!