Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha sűrűn járok az USA-ban...

Ha sűrűn járok az USA-ban vagyis 2 hónapot kint töltök,2 hónapot itthon, akkor vehetek kint kocsit? Nem akarok bérelni. Ugyanígy a szálláshoz is kapcsolódik a kérdésem. Vehetnék kint házat, csak azért, hogy ne kelljen hotelba mennem 2 hónapra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem házat tutira nem vehetsz. Kocsiban nem vagyok biztos.
2012. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zoldkartyad, SS szamod esetleg van?
2012. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha normális vízumod van, akkor akkor mész és jössz amikor csak akarsz.

Természetesen bármilyen ingatlant, vagy járművet is nyugodtan megvehetsz.


Nekem is 2x 10 éves vízumom van!

(Majd mindjárt írják, hogy nincs is olyan.)

2012. jún. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha normális vízumod van, akkor akkor mész és jössz amikor csak akarsz. - nem ez volt a kerdes:)


Természetesen bármilyen ingatlant, vagy járművet is nyugodtan megvehetsz. - Ez azert nem olyan egyszeru.

Social Security szam nelkul a helyi bankok nem adnak hitelt. Nemzetkozi bankok esetleg szobaallnak veled, ha tenyleg tele vagy es meg akkor is az ingatlan vetelaranak minimum 20%at le kell raknod. Nem tudom nezted-e a haz arakat mostanaban?... azert ez eleg sok.

Persze ha tele vagy kedves kerdezo, akkor mindent lehet! De olcsobban kijossz, ha berelsz valamit, minthogy megvenned.

Ha mindenaron vasarolni akarsz, akkor mindenkepp szerezned kell egy jo ingatlan ugynokot aki jartas kulfoldiek US ingatlan-vasarlas ugyeiben.


Ha vasarolsz egy jarmuvet az USAban, akkor azt regisztralni kell. A regisztraciot csak akkor adjak ki, ha bizonyitod, hogy biztositasod is van a kocsira. Ha nincs amcsi jogositvanyod, akkor a nemzetkozi jogositvannyal is kerhetsz biztositast a verdara, de ez olyan 2-3ezer dollar korul kezdodik (6 honapra) a minimalis biztositas (kotelezo), raadasul nagyon keves biztosito vallalja, hogy nem-amcsi jogositvannyal biztositja a jarmuvedet. Vagyis qrvara nem eri meg! De ha tele vagy, akkor barmit :))


(csak osszehasonlitaskeppen: mi 3ezret fizetunk, ezt ket autora, 12 honapra es teljeskoru biztositas (casco).

2012. jún. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!