Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Voltál már az USA-ban?

Voltál már az USA-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi időre, hol? Milyen volt? Visszamennél?
2012. júl. 7. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
New Yorkban éltem 7 hónapot.
2012. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok (bocsi ledobott)

Szóval New Yorkban dolgoztam 7 hónapot. Elvoltam,de nem olyan mint amikor az ember megálmodja. Nem mennék vissza,bőven elég volt,mert az amerikai álom messze nem álom..Kemény.

Amerikába csak azoknak érdemes kimenni akiknek ahogy mondják "van vér a pucájában". Én sosem voltam az a fajta aki mindenkin keresztülgázol hogy dolgozhasson. Aki képes hazudni,és becsapni a másikat,hogy elérje a célját. Aki az anyját is eladná 100 forintért. Kint keményen meg kell tartanod a melódat, bármi is legyen az,mert több százan pályáznak a helyedre. Ne hiába dolgoznak sokszor napi 14-16 órákat még szombaton is. Ha ők nem teszik,akkor más csinálja meg.. Szóval aki nem bírja,vagy úgy gondolja hogy napi 8 óra és kész,annak nem sok jövője lesz kint.

Nem mennék már vissza. Talán turistakén elmennék San Francisso-ba de dolgozni,letelepedni soha. Jó nekem Anglia is.

2012. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
100%

New York államban éltem 1 évet, de még a 80-as évek végén, és az nagyon más volt, főleg Magyarországgal összevetve.

Persze, visszamennék egy kicsit felfrissíteni az emlékeket, de élni nem szeretnék ott.

2012. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kiflitolvaj ***** válasza:
New York, Atlantic City, Philadelphia, meg egy-két kisváros a keleti parton. Tuistaként klassz élmény, még szeretnék is vissza menni és a fene tudja, talán még élnék is ott:)
2012. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
New Yorkban elek 6 eve.
2012. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Floridaban elek 10 eve.
2012. júl. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 hónapot nyaraltam kinn tavaly nyáron.

Amiket láttam: New York, Niagara, Toronto (kanada), Washington DC, San Francisco, Yosemite, Monterey, Big Sur, Santa Barbara, Los Angeles, San Diego, Las Vegas, Grand Canyon, Bryce, Antelope, Zion

Persze, hogy visszamennék. Mindenhova más okok miatt. :)

2012. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!