Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha ESTA engedéllyel megyek ki...

Ha ESTA engedéllyel megyek ki az USÁ-ba, milyen munkákat vállalhatnék kint, amivel 2 hónapra fenn tudnám tartani magam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném látni Amerikát, de csak annyit tudtam összespórolni a zsebpénzemből, ami talán elég egy oda-vissza repjegyre. Ha jól látom ezzel az ESTA cuccal 2 hónapot kinn lehetnék, azalatt talán be tudnám járni a fő helyeket. Milyen ideiglenes munkákat tudnék vállalni kint szerintetek, amivel 2 hónapig fenn tudnám tartani magam. Újságkihordás még népszerű ott? Esetleg beállhatnék valami pizza sütőbe segédnek?

2012. júl. 8. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan semmilyen munkat nem tudsz vallalni. Fekete munka pedig nem fizet annyit,hogy 2 honapig megeljel belole.
2012. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gunzin ***** válasza:

én 1 hónapja vagyok kint !

találtam munkát, 3000$ keresek havonta !

mindenképp rentroom-ot keress, és ha lehet (ha pl. new york-ba mész) ne manhattanbe keress szobát hanem pl Queens-be,Jersey-be vagy akörnyező kisvárásokban !

2012. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!