Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi gyógyszert vihetek az...

Mennyi gyógyszert vihetek az USA-ba? Vihetek egyáltalán?

Figyelt kérdés

1 évre megyek és magyar orvosaim és külföldi rokonok is javasolták, hogy szerelkezzem fel Aspirinnel, fájdalomcsillapítókkal, antibioticummal, menstr. görcsök elleni tabi, stb. Vásároltunk is egy időre elég gyógyszert, de elég húzós csomag keletkezett belőle.... gond lehet ezzel a repülőtéren?


Előre is köszönöm!



2012. júl. 8. 10:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Kb. ennyi lenne az a csomag:


1 doboz Aspirin

5 doboz Norofen Forte, ez női gondokra...

3 dob. antibioticum

1 dob. Cataflam

2 dob. Cetirizin Haxal - allergiás vagyok

2 dob. Rowatinex felfázás ellen, nálam sajnos gyakori

2 dob. Canesten Combi, ha lenne ezzel gond...

5 dob. L-Thyroxin tabletta (pajzsmirigyes vagyok, de erről igazolást is írattam - szakorvosi és háziorvosi angolul, mert ez nálam létfontosságú)

2012. júl. 8. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindegyikről van papírod (még a recept nélküliekről is!), semmi gond nem lehet belőle.

Lehetőleg ne a kézipoggyászba rakd be, de szerintem ott se lenne gáz, nem hiszem, hogy bárki azt gondolja, hogy egy fájdalomcsillapítóval akarod megölni a pilótát :D

2012. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a pajzsmirigy gyógyszereimről írattam igazolást, a többiről nem és már nem is nagyon tudok. Így nagyon gáz?
2012. júl. 8. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem viszed fel a fedélzetre, nem lesz belőle gáz.

Szerintem mondjuk akkor sem lesz gáz, ha felviszed.

2012. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket itt is lehet kapni. Felesleges MO-rol cipelni. Hozd a pajzsmirigy gyogyszeredet es ha majd fajni fog a fejed vagy meghulsz veszel valamit a drogeriaban.
2012. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gunzin ***** válasza:
fejfájás,és hasonló könnyen kiköszöbülhető megbetegedésre való gyógyszereket a nagytáskába, ami létfontosságú, mint a pajzsmirigy gyógyszer azt nyugodtan a kézitáskába(természetesen mellé a papirnak ami igazolja h szükséged van rá :) ) jó utat :)
2012. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!