Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen ajándékok lennének...

Milyen ajándékok lennének különlegesek egy magyar lánytól egy amerikai családnak?

Figyelt kérdés
(anya/apa/lány/fiú)

2012. júl. 25. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami magyaros hímzéses dolog, valamilyen terítő asztalra, székre stb, népi ruhába öltöztetett bábu. Csak az a baj, hogy ezek a magyaros dolgok vagy kínaiak ha meg eredeti akkor horror összegért vannak de azért érdemes szétnézni.

Esetleg festett, patkolt tojás. Ezek vannak fából is. De ajánlhatnék egy angol nyelvű könyvet rengeteg képpel Budapestről, Magyarországról. De egy szépen kidolgozott könyv is ezreseknél kezdődik, nem tudom mennyit akarsz rászánni de sajna ezeket nem lehet olcsón megúszni.

2012. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyeedben csinálnék egy kosarat.

A tartalmában lenne tokaji aszú,egri bikavér,kis magyar kolbászt hozzátennék paprikával.

Voltak itt magyarosrzágon a család?ha igen mi az ami megfogta őket?

2012. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó amit leír az előző, csak az a bibi, hogy lehet, hogy az egészet elveszik tőle a reptéren (Jól gondolom, hogy te utazol ki Amerikába?) Elvileg mindenféle élelmiszer bevitele az országba tilos, de a húsárura különösen ugranak.
2012. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket igen én megyek ki az usaba :D és vettem már terítőt kokárdát tollakat de e könyv jó ötlet apának sztem pálinkát viszek...
2012. júl. 26. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Túrórudit :DD
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!