Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Usá-ba utazom szeptemberben...

Anett99 kérdése:

Usá-ba utazom szeptemberben és még soha nem repültem és még ott sem voltam. Átszállással utazom. Valaki leírná nekem pontosan, hogy mikor mit kell a reptéren tennem, mert sajnos nem tudom?! Anett

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jol ki lesz írva minden, nehéz eltévedni hacsak nem kell nagyon rohannod. meddig mész és hányszor szállsz át? mennyi idöd lesz átszállni?
2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeptember 17-től 28-ig leszek kint, Miami és New York. Londonban szállok át. 3és fél órám lesz átszállni, de még soha nem repültem és nem is tudom, hogy mikor mit kell csinálni, még sajnos repülőtéren sem voltam életemben. Nem tudom mikor kell csekkolni, csomagot leadni, beszállókártyát mikor kapom meg?!
2012. júl. 26. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Bemész a repülőtérre, odamész a check in pulthoz. Elkérik az útleveled, jegyedet, beadod a bőröndödet, lemérik. Ha minden ok megkapod a beszállókártyádat. Aztán mész a biztonsági kapukhoz. Ott is átmész, átnéznek. Aztán már bent vagy, csak várnod kell az indulást. Sétálgathatsz, vagy várhatsz a beszállókapunál is. A kapu száma rajta lesz a beszállókártyádon. Mikor beáll a gép a helyére és kezdik a beszállást felmész a gépre. Ennyi. Mikor kiszállsz a gépből, mész útlevélellenőrzésre, aztán ha kiértél, várod a szalagnál a bőröndöd. A szalagoknál a járatod számát keresd, ki lesz írva melyik gépből jönnek a bőröndök az adott szalagnál. Nyilván ahhoz a szalaghoz mész majd, ahol a te gépedről jönnek a bőröndök. Lényeg hogy a járatszámodat jól jegyezd meg, és azt keresd mindenhol! Ki lesz írva minden, egyszerű lesz.
2012. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És Londonban is ez lesz a teendőm? (check in pult, beszállókártya) Kivéve a bőrönddel, mert azzal csak Miamiban kell foglalkoznom.
2012. júl. 27. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
meg kell keresned a kaput vagy terminált (minden rá van írva a jegyre) ahonnan indul a gép tovább. 3és fél óra bőven elég lesz hogy megtaláld.
2012. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!