Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba mennénk idén...

Horvátországba mennénk idén nyaralni, augusztus elején? Ha előtte foglalok 1-2 héttel szállást vagy netán ott, van még esélyem találni ami nem horribilis árú? Mert sajnos nem tudjuk előre mikorra adnak szabit. Ki hogyan szokott foglalni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Interneten www.booking.com, www.hellotourist.net oldalakon szoktam nézelődni.


Barátom Splitben lakik, akinek vannak városközponti helyen kiadó apartmanjai nem horribilis összegért.

Ha érdekel küldj nekem emailt a torok.gergo2@gmail.com címre, és szívesen megosztom Veled a barátom email címét és gondolom, tudna segíteni Neked!


Szállások egyébként mindig vannak, amikor Zágrábban voltam az utazás előtt 3 nappal foglaltam.

2012. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szerencse kérdése. Augusztus a főszezon, tehát addigra várhatóan eléggé telítettek lesznek a szállások, de ez sok mindentől függ... Az is lehet, hogy elsőre kifogsz valami jó last minute akciót, vagy kiérve elsőre találsz egy megfelelő szállást, de az is lehet, hogy az általad kinézett helyeken teltház lesz és kint keresve is házról házra kell járnod, mire találsz valamit.


Én amúgy mindig előre foglalok szállást. Egyszer próbáltuk, hogy a helyszínen kerestünk szállást, de nem volt olyan egyszerű, mire találtunk megfelelőt... Ezért azóta mindig előre foglalok, mert nem akarom a pihenésemet azzal kezdeni, hogy szállást keresgélek, ne ez vegye el az időt és az energiát a nyaralásomról! :-)


Sőt, a szálláskeresést is egy utazási irodás barátnőmre szoktam bízni, elmondom az igényeimet és ő bármikor keres nekem megfelelőt (és mielőtt jönnek az ellenvélemények, nem fizetek így a szállásért többet, mintha magamnak intézném, viszont nem töltök a szabadidőmből órákat böngészve az internet előtt...).

2012. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem azért nem foglalok szállást, mert nincs időm vagy kedvem keresgélni, hanem mert a szabadság ideje még nincs eldöntve és így nagyon nehéz. Előtte 2-3 héttel megpróbálok keresgetni de nem tudom találok-e.

Szerintem az utazási irodás árak drágábbak, mint ha én magam keresem. Erről mik a vélemények?

2012. jún. 8. 08:29
 4/4 anonim válasza:
Egyértelműen ha te foglalod olcsóbb.
2014. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!