Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Replűjegyet szeretnék majd...

Replűjegyet szeretnék majd venni. Létezik, hogy a Pelikan oldalon nem ugyanarra a légitársaságra szól a jegy visszaútra mint oda? Lehet ebből valami probléma?

Figyelt kérdés

pl. odafelé KLM

visszafelé Alitalia


nekem ez elég furcsa



2012. júl. 26. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem probléma, én is ugyanigy fogok menni. Gobdolom Te is átszállásal. Teljesen természetes mivel egy országból több cég is indít járatot, természtes hogy kimész egyel és aznap amikor jönnél épp az a cég nem indít de másik igen igy azzal jössz más átszállással.
2012. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond én is mentem már így. Ezért jók ezek a gyűjtő oldalak, mert olyan kedvezményes jegyeket is tudsz venni amit a légitársaság honlapján nem lehet (vagy lehet venni, de drágább). Probléma max. annyi lehet, hogy más szabályok vonatkoznak a csomagra, pl. az egyiknél 10 másiknál 8 kilós lehet csak a kézi, de igazából már ez is nagyjából egységes.
2012. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, a szabályok eltérhetnek, ezért is furcsa egy kicsit, de még nem utaztam szóval nem tudom :P
2012. júl. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!