Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek az USA vagy...

Szerintetek az USA vagy Mexikó a szebb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
USA
2012. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
USA
2012. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
usa
2012. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Hogyan lehet osszehasonlitani egy tobb mint 9millio negyzetkm-es orszagot egy tobb mint 2millio km2-es orszaggal?

Raadasul ugy, hogy a legtobb valaszolo meg nem jarta be sem az USA nagyreszet sem Mexicot???


Melyik a legjobb gyumolcs, az alma vagy a korte?

Minek ilyen felesleges kerdeseket feltenni?

Talan az alapjan fogsz donteni az uticelodat illetoen, hogy a GYIKon milyen aranyban szavaznak melyik orszagra?

2012. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mért ne tehetne fel ilyen kérdést, nyilván a véleményekre kíváncsi. én sem jártam még egyik országban sem, de eddigi ismereteim alapján nekem mexikó tájai, kultúrája jobban tetszik, ha választhatnék inkább oda utaznék.
2012. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mexikó hegyes, mediterránabb jellegű ország, míg az USA az többrétű. Ott van kontinentális éghajlat, mediterrán, sivatag, félsivatag, hegyvidék, hihetetlen méretű alföldek. Ha a tájra volt kíváncsi a kérdező, akkor a válasz egyértelmű: minden ország szép. Hiszen a Föld az otthonunk. Ha nem szereti az otthonát az ember, akkor hogyan érezheti jól magát benne? Nyilván szűkebb értelemben vett otthonunk a Kárpát-medence, de nem csak ez a 300ezer kmˇ2 a világ.
2012. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

USA. Mind ket orszagba jartam hawaii tul acapulco de usa nagyobb es tobb latni valo van. Mind ketto jo hely de ha nincs sok penzed akkor mexicoba sokal olcsobb ha nem me

agas az igenyeid.

2012. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Valaki1988 válasza:
Mexikó
2012. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
kanada.
2012. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarország.
2012. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!