Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnek NY-ban egy hetet...

Szeretnek NY-ban egy hetet eltolteni. De nem akarok hostelban masokkal egy szobaban aludni. Mi a legolcsobb megoldas igy? Mik a lehetosegek? Mennyibe kerulnek a szobak?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell full-full szoba csak mint pl. Pesten is eltoltottem par ejszakat egy panzioban par ezresert ejszakankent. Semmi extra csak tiszta volt es nyugodtan hagyhattam a cuccaim ott es nem kellett masok horkolasat hallgatnom ejszaka.Aki tud segitsen mar legyen szives! Most kezdem el tervezgetni es kivancsi vagyok mik a lehetosegek. Vagy ha esetleg valakinek van tapasztalata hostelekkel kapcsolatban azt is szivesen meghallgatom mert igazandibol nem igen tudom az is hogy mukodhet-meg ha mar oregnek is erzem magam masokkal egy szobaban lakni... koszi!
2012. aug. 9. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tobb ezer hotel/motel van NY-ban, biztos lesz koztuk olyan, ami a te igenyeidnek megfelel, de azt NEKED kell megkeresni.


Javaslom az expedia.com oldalt. En mindig ezt hasznalom.


Beirod, hogy hotel, New York, kivalasztod a datumot, a szemelyek szamat es klikk.


A kovetkezo oldalakon tudod szukiteni a keresest, hogy helyileg mihez legyen a hotel kozel, illetve milyen arban, illetve masok altali ertekeles alapjan keresel.


En mindig ar es ertekeles alapjan valasztok. Minel olcsobb annal jobb, mert ha kirandulok nekem is csak egy agy meg egy zuhanyzo kell idegenek nelkul.

Aztan ha kiszemeltem nehanyat akkor megnezem masok mit irnak rola. Ha panaszkodnak, hogy foltos a szonyeg, meg lyukas a fuggony az nem igazan erdekel (mert tudom, h agynemut/turulkozot mindenhol tisztat adnak), viszont ha masok jelentik, hogy a szomszedban van egy repter/vasutallomas/diszko akarmi, ami ejszaka is zajos, akkor tudom, hogy nem lesz nyugodt alvasom. (a vonat/repter dolog nem aktualis NY-nal:)


A tomegkozlekedese NY-nak kivalo, ha metromegallo kozeleben keresel szallast az mindenkepp plusz!

2012. aug. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ilyen "pár ezresért"-dolgot ott kinn nem fogsz találni.


Tapasztalatom még nincs, ugyanis csak egy hét múlva indulok, de eredetileg nekem is ilyen kikötéseim voltak, mint neked. Aztán megláttam az árakat, és alább adtam, úgyhogy végül hostelben leszek. :) Majd mesélek róla, ha gondolod.


Nekem mondjuk fontos volt, hogy városközpontban legyek, mert nem akarok autót bérelni, és máshogy elég nehézkes lenne a közlekedés. Kijjebb biztosan olcsóbbak kicsit, de tudnod kell, hogy szállás szempontjából New York nagyon drága!


Azt tanácsolom, nézegesd a neten a lehetőségeket, mert ezt igazán elhinni úgyis akkor fogod csak, ha látod.


A motel biztos árban barátságosabb lenne, de az is csak külváros részen, autópályák mellett van.


Az "inn" a következő kategória árban, azokat nézd még meg, de én elborzadtam az áraktól. :D

2012. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Véleményem szerint, 1 hétre nem érdemes New Yorkba menni. Legalább 2-3 hétre érdemes, ha már kifizeted a sok repülőjegy árat.
2012. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mar ugye nezgelodtem neten csak a hostelek jottek elo vagy a draga hotelek. Azert kerdeztem, hogy esetleg ti tudtok-e valamit. A par ezrest meg nem ugy ertettem, gondoltam NY-ban nem lesz par ezres tema az csak a pelda kedveert volt Es Budapestrol szolt. A munkam es az egyebb teendoim miatt az elkovetkezendo egy evben nehezen tudok elszabadulni tobb mint egy hetre. De mar nagyon menni szeretnek. Es ugy gondolom azert vegig tudok menni a fontosabbjain egy het alatt. Eredetileg egy harom hetes NY-LA-t terveztem kis kocsikazassal de az egyenlore, mint emlitettem nem fog menni. Marad az egy het es ha tetszik ugy is visszamegyek... Koszi a segitseget! Ha vannak meg otletek vagy esetleg konkret tapasztalatok, szivesen varom meg mindig! Koszi szepen! Z
2012. aug. 12. 13:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet keresnem kene egy utazo partnert... Azt tudjatok, hogy mukodik Esetleg? Vannak erre konkret oldalak?
2012. aug. 12. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy hét elég lesz, amiatt ne aggódj. Én most 3 napra megyek, a legtöbb dolgot, ami érdekel, bele tudok sűríteni. :) Legalábbis most úgy tűnik.


Nyilván el tudnék ott akár egy hónapot is tölteni, de, ha ennyi van, akkor ennyi van. Jobb, mint a semmi.


Olcsó szállást viszont meggyőződésem, hogy hostelen kívül nem fogsz találni. Keresgéltem eleget én is, de nem volt. :(

2012. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress fel neten embereket, akik befogadnak kevés pénzért egy estére a saját lakásukba úgy a legolcsóbb. De vannak nagyon olcsó szállók is, motelek, ahol fillérekbe kerül egy éjszaka.
2012. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Most ugy nez ki, hogy februarban megyek. Egy het es egy regi baratomnal fogok lakni. Ugyhogy meg annyiba sem fog kerulni szerencsere :) Orokke halas leszek neki :) Szoval tudja valaki, hogy most mi a tehendo? Ugy ertem vizum nincs de valamit ha jol tudom intezni kell!? Utba tudna valaki igazitani ez ugyben? Koszonom!
2012. dec. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!