Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hová éri meg jobban kiköltözni...

Hová éri meg jobban kiköltözni? Montreál vagy Ville de Québec? (Quebec City)

Figyelt kérdés

Melyik város élhetőbb, hol van több munkalehetőség,hol van hidegebb télen?

Köszönöm a válaszokat :)


2012. szept. 2. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!még soha nem voltam Québec-ben de ezeken az oldalakon sok dolgot megnézhetsz.

[link]


[link]

[link]


Amúgy én személy szerint Montreál-ba mennék és szerintem ott több munka lehetőség van (munka és más szempontok terén is )

2012. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha beszélsz franciául, akkor Quebecben van esélyed. Ha nem beszélsz, semmi esélyed munkát találni. A Kanadai bevándorló hivatal illetve a Quebeci bevándorló hivatal amúgy sem adja meg a letelepedési engedélyt ha nem tudsz franciául, ez előfeltétel.
2012. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudok franciául:D
2012. szept. 4. 21:39
 4/4 anonim válasza:

Még egy fontos dolog, nézz utána, hogy mi a különbség a munkavállalás és letelepedés procedúrája között Quebecben illetve Kanadában, mert 5 évvel ezelőtt nem volt könnyű már ott élő munkavállalóként letelepedésért folyamodni.

Ők ezt kimondottan rühellik. Ha már most tudod, hogy le akarsz ott telepedni, akkor inkább add be a letelepedési kérelmed a Quebeci immigrációs hivatalba, gyorsabban fogsz a végére érni.

2012. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!