Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az előfordulhat, hogy ha...

Az előfordulhat, hogy ha zöldkártya lottózik valaki (és nem nyer), később turistaként visszafordítják belépéskor?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hivatalosan nem csinálhatnak ilyet, viszont ugyebár indoklás nélkül megtagadhatják a belépést, így ez sose derülne ki.

Konkrétan: gondolkozom, hogy kitöltöm a lottót. Viszont ha nem is nyernék, szeretnék turistaként kimenni pár éven belül (mindenféle hátsó szándék nélkül).

Ilyen szempontból nem "kockázatos" a lottó?


2012. okt. 3. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kockázatos.

Hogy is lenne az hiszen nagyon sokan jelentkeznek zöldkártya lottóra több millió ember jelentkezik.És természetesen nekik sem lenne jó ha ha egy csomó pénztől elesnének(főleg hogy mostanában nagy szarban van az USA)Szóval a turista vízumot megadják.

Ha viszont a repülőtéren haza küldenek az valószínű azért lesz mert úgy gondolják majd hogy nem akarsz hazajönni.

De a zöldkártyára jelentkezőket beszokták engedni csak akkor nem ha okot adnak rá az emberek....

2012. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem nézik azt hogy lottóztál-e. Én is lottóztam és most jöttem haza 2 hete, simán beengedtek.
2012. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!