Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy juthatnék ki Los Angeles-...

Hogy juthatnék ki Los Angeles-be 13 éves gyerek vagyok és az anyukámmal szeretnék kimenni. Mármint ott lakni. Hogyan juthatnék ki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Sehogy. Tanulj, és majd egyszer kijutsz.
2012. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyud menjen férjhez egy amerikaihoz. Ez a legegyszerűbb módja.
2012. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nNm úgy van az,hogy fogom magam és kimegyek!

Igen nehéz kijutni legálisan. Ahogy már leírta valaki,az a legegyszerűbb és leggyorsabb,ha anyukád összeházasodik egy amcsival,így megkapjátok a greecard-ot.

Vannak egyéb alternatívák,de azok annyira nem törvényesek,sok időbe és pénzbe kerülnek...

Egyébként én oda nem mennék ki a 13 éves gyerekemmel az biztos! Anyukádnak rengeteget kellene dolgoznia,mivel egy állásra több tíz vagy akár több száz ember is jut. Ami azt jelenti,hogy anyukádat nagyon megdolgoztatnák(napi 10-12 óra),különben kirúgják. A másik probléma a közbiztonság,ami hát olyan amilyen.szerintem ezt nem kell részleteznem...

A 3. és egyben szerintem a legnagyobb gond az lenne,hogy egy fizetésből nagyon nehezen tudnátok megélni,mivel ott nagyon drága a lakás bérlés.


Én a helyetekben inkább Németországot céloznám meg,Svájcot,Hollandiát és talán még Osztrákiát is megpróbálnám.

Ennek két oka van:

-viszonylag közel van és nem kellene annyira elszakadni a családtól

-ott nagyon sok magyar van és egy elég összetartó közösséget alkotnak.segítenek egymásnak amiben csak tudnak!


Én itt konkrétan Münchenről beszéltem,mert ott vagyok ismerős,DE teljesen biztos vagyok benne,hogy minden nagyvárosban és környékén akadnak magyar emberek.


Ezeket gondoljátok át anyukáddal szépen és döntsetek!

Ha valami kérdésetek van Németországgal kapcsolatban,írj üzenetet!

2012. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Zöld kártya,tanulói vízum neked és anyukádnak munkavállalói.

Ha ezek közül valamelyik meg van akkor gooo! :D

2012. okt. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak jelzem, hogy szvsz a #3as valaszolonak nem sok sajat elmenye lehet az usarol.

Termeszetesen a legtobb helyen magasabb az eletszinvonal mint keleteuropaban, tehat konnyebb kijonni egy fizetesbol - nyilvan nehez altalanossagokat mondani egy ekkora orszagrol, azon kivul, h valoban mas az elet mint nalunk; nyilvan elotte informalodsz es nem a legrosszabb helyre mesz.

Azt gondolom, bar nem probaltam, versenykepes diplomaval (muszaki-ttk val gondolom a legkonnyebb, de takaritokra is biztos szukseg van), jo angoltudassal nem lehetetlen, esetleg konnyu allast szerezni(mondjuk osszehasonlitva keletMOal 2009ben), foleg, ha az ember mar helyben van, es kicsit ismeri a terepet.

Annyi igaz, hogy az union belul gyakorlati okokbol konnyebb, ez az unio egyik celja.

(en nemetorszagban eltem, usaba csak munkaugyben jartam egyszer, de ezek trivialitasok, a #3-t ellensulyozando irtam le)

2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!