Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanada vagy Németország?

Kanada vagy Németország?

Figyelt kérdés
A jövő év folyamán alkalmam lesz a fent leírt két ország valamelyikébe kiköltözni, amivel én szeretnék is élni, a gond csak az, hogy nem tudom, melyikbe költözzek ki. Olyan szakmám van, amivel mindkét országban jól keresnék, és Kanadából sem küldenének haza, mivel már a Kanadai Bevándorlási Hivatalnál ezt már elintéztem, valamint angolul és németül is felsőfokon beszélek. Te melyikbe mennél? Mississauga-ba, ahol Kanada egyik kisvárosának kertvárosi házában élnél, vagy Németországba, ahol egy Berlini lakásban élnél. Kérlek, segítsetek eldönteni!

2012. okt. 7. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Berlin, jobb az időjárás, és közelebb van (ha van kit meglátogatni itthon)
2012. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
En szeptemberben jottem ki latogatoba Kanadaba.Nem gondoltam volna, hogy ez az orszag ennyire baratsagos semmi rosszat nem tudok erre az orszagra mondani.Szerintem ha most van egy ilyen lehetoseged valaszd Kanadat mert Nemetorszag konnyebben elerheto es barmikor tudsz oda menni viszont Kanadaba nehez letelepedni es lehet nem lesz tobbe ilyen lehetoseged.
2012. okt. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem is kérdés :)egyértelműen KANADA a jó döntés:):):)
2012. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mindhármótoknak ment a felpontozás. :) Második válaszoló, Neked küldök privát levelet. :)
2012. okt. 10. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező Németországban élnék a helyedben :)

Kanadában nem hiszem hogy jól éreznéd magad. Előttem is leírták, hogy nehéz bejutni, a magyarokat ráadásul kisebbségi barátainknak köszönhetően le is nézik. De én nekem nem Kanadával van problémám, Németországot szeretem nagyon. Én itt élek, ez az otthonom. Bár nem berlinben hanem Münchenben, de Berlin is gyönyörűszép hely.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan fordulj hozzám.


Minden jót !

2012. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!