Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyek azok a tipikus amerikai...

Melyek azok a tipikus amerikai városok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
??????????mi a kérdés?
2009. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert azt olvastam hogy pl New York egyáltalán nem az, hanem egy kicsit európai.

Akkor melyik város az?

2009. aug. 6. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Las Vegas

Ott van a sivatag közepén,minden csak le van koppintva,"felfújt",giccses,nincsenek őslakosai,mert mindenki csak a meggazdagodás reményében ment oda.Híres és tele van fényekkel, de senki nem élné le ott az életét.Hipp-hopp össze lehet házasodni,és hipp-hopp el lehet válni,hipp-hopp meggazdagodni és hipp-hopp tönkre menni. Mi ez ha nem tipikusan amerikai?!:)

2009. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Sztem 2 féle tipikus amcsi környezet van: amit már valaki írt, ez az agymosott, keep smile, bugyuta álomvilág, mint ami Kaliforniában meg Floridában van, és a másik típus, az álmatag, szürke kisvárosi élet a belső államokban, ahol nem történik semmi, van egy bazinagy kukoricaföld, van egy részeges tahó seriff, mki ismer mkit, és egyfolytában a krimóban ülnek, ahol isznak mint a disznó és szól a dögunalmas counrtyzene.
2009. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Előző marha jól fogalmaztál :) Ez tetszik !:)
2009. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tipikus amerikai város sztm nincs,mert az amcsik csak koppintják a kultúrájukat. Konkrétan még nemzeti étel sincs, mert a fish and chips, nem nagy kaland. Jó pár városban jártam már és van abban valami amit az egyik előttem szóló írt. Vagy buli , pörgés, villódzó fények, üvöltő zene, meg persze bűnözés, vagy a falu a kukorica földes, vagy az átlag városka, ami nem sokban különbözik egy európai nagyvárostól. Semmi tipikus nincs bennük. Az utóbbi időben talán a félelem ,a nagyvárosokban. Ha ballonkabátban mész a parkban, vagy le a metróba, 5 rendőr tuti megállít megnézni,h mit rejtegetsz alatta. Minden nagyobb városnak megvan a maga különlegessége, egyikről se mondanám ,h tipikus, én New Orleans-ban élek/most itthon vagyok augusztus közepéig/ és pl ott a zene a feketék, az egész déli világ a folyó, jazz, kocsmák, voodo, veszélyes, de imádni való.
2009. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem akarom nagyon nyomatni magam, de épp kint töltök egy fél évet Rochesterben és igyekszem az Amerikáról készült benyomásaimat átadni a [link] oldalon. Ha gondolod, nézz el oda.
2009. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rendszeres olvasód leszek!
2009. aug. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!