Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudhatok meg egy...

Hogyan tudhatok meg egy pontos címet Amerikában?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm, akivel már jó ideje elszakadtunk egymástól. Szeretnék neki meglepetést okozni, és csomagot küldeni, egy könyvet. Azt tudom, hogy hol dolgozik: Memorial Community Center, Johnson City, Tennessee. Hogy tudhatnám meg ennek az épületnek a pontos címét? Van valami nemzetközi tudakozó? Google map-en és a város weboldalán próbálkoztam, ennek a központnak sehol nem találtam a címét.
2012. okt. 17. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

510 Bert Street


Ehhez még nyilván hozzá jön Johnson City, Tennessee, USA stb, meg valahonnan ki kellene nézned a város ZIP kódját.


[link]


Itt megtalálod a memorial park community centert, szerintem az lehet az.

2012. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ide cimezd:


Jakab Gipsz (haverod neve)

Memorial Park Community Center

510 Bert St

Johnson City, TN 37601

USA


Ugy add fel a postan, hogyha nem talaljak a cimzettett, akkor kuldjek vissza a csomagot a feladonak!

2012. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha megmondod hogy hivjak az ismidet, akkor szivesen felhivom neked oket es megkerdezem, hogy van-e ilyen nevu dolgozojuk, es akkor a pontos cimet is ellenorzom :) (itt elek, szoval ingyen van a hivas)
2012. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a címet, nagyon rendes vagy! :)

Egy lánynak lesz a küldemény, a könyvet én írtam, mostanában jelenik majd meg, és valami olyasmit írok bele neki, hogy "nem múlt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rád" vagy ehhez hasonló. :) Ha felhívnád, biztos szólnának neki, és akkor már nem lenne olyan nagy meglepetés. Ott dolgozik biztosan, mert írta a blogjában.

Még egyszer köszi!

2012. okt. 18. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!