Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tultartozkodtam amerikaban...

Pastrovics zsuzsanna kérdése:

Tultartozkodtam amerikaban 6-honapot voltam kint. Sajat magam jottem haza nem kitoloncolassal. Ervenyas ESTAM van meg tobb mint egy evig! A kerdesem mikor mehetek vissza, Amerikaba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha túltartózkodtál, akkor 3 évig szerintem be sem engednek, és utána is csak vízummal
2012. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 év múlva próbálkozhatsz újból, de sok esélyed nem lesz, a bevándorlási tiszt jóindulatán, hangulatán fog múlni az, hogy beenged-e vagy sem. A jelenleg érvényes ESTA-val pedig kitörölheted, mert amíg a 3 év kitiltás le nem jár, addig menni, mehetsz ugyan, de mérlegelés nélkül vissza fognak fordítani.
2012. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszat! Akkor 3-ev mulva rendes vizummal kimehetek vagy akkor is visszakuldhetnek? Tisztelettel: Lakatos Istvan!
2012. okt. 28. 09:59
 4/4 Eszter858585 ***** válasza:
Ha szerzel vizumot, akkor nagy valoszinuseggel be is engednek. De hogy adnak-e majd vizumot, az lutri: vagy igen vagy nem.
2013. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!