Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt már valaki kint ESTA-val...

Volt már valaki kint ESTA-val szállodatakarításos melot csinálni, és ha igen milyen volt? Megéri kimenni 90 napra, ha az a cél, hogy amcsiban élj 3 hónapot belőle?

Figyelt kérdés
Esetleg most is van kint vki és ha igen merre?

#Amerika #ESTA #szállodatakarítás
2012. nov. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ESTA-val nem lehet munkát vállalni.
2012. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igy van Esta-val nem dolgozhatsz.
2012. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, ez illegális, egy szállodában nem nagyon fognak alkalmaznak feketén.
2012. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy nem lehet..

Gyakorlatba érdekelne engem a dolog,hogy működik. Több olyat is hallottam már ,hogy így dolgoznak

Illetve kint is alig jelentenek be valakit aki takarít

Lenne contactom is aki elintézné. Kérdésem nem az ESTA -ra irányul ,mert tisztábasn vagyok a korlátaival

2012. nov. 18. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:

"kint is alig jelentenek be valakit aki takarít"

Hát ezt rosszul tudod. Főleg egy szálloda az a hely, ahol mindenki be van jelentve. Ha meg egy útszéli motelben takarítanál feketén, az nem hiszem, hogy egy nagy élmény lenne. Fizetés nagyon alacsony, mert egy ilyen munkára ott van egy csomó mexikói stb. akik fillérekért megcsinálják.

Ha lebuksz le is csukhatnak. Nincs biztosításod, így ha valami történik veled, nagyon megszívhatod. Inkább dolgozz legálisan máshol külföldön és abból a pénzből menj ki 3 hónapra.

Jobban jársz anyagilag is és lesz időd körbenézni is.

2012. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam ,h valaki elválalja egy Hoteltakarítását mondjuk pl 6000$ / hó cégként és feketeén alkalmaz embereket ,1000$ / hó ilyenkor már nem a hotelt terheli a felelőség hanem a céget. Biztosítást lehet kötni itthon 8$ / óra körül van a bérezés
2012. nov. 18. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van ilyen ismerősöd aki ezt intézi és ez neked jó, akkor sok szerencsét.

Én csak azt mondom, hogy szerintem nem éri meg sem a kockázat, sem a fizetés. 1000$ az mind el fog menni a megélhetésedre és ennél többre egyáltalán ne számíts. Alig fogsz látni valamit, max a munkahelyed környékét.

Itthon utasbiztosítást köthetsz, ami addig érvényes míg turista vagy. Ha ér egy munkahelyi baleset akkor nem fognak fizetni.

2012. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!