Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » NYC-ben elég egy főnek 300...

NYC-ben elég egy főnek 300 dollár négy napi szállásra (olcsó helyen), étkezésre (nem étteremben) és közlekedésre?

Figyelt kérdés
Esetleg még egy-két belépő belefér?
2012. nov. 21. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szükősen de elég. Egy olcsó szállás is napi 75-80 USD-tól indul! A kaja a legkevesebb, rengeteg helyen lehet olcsón kajálni.
2012. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idén nyáron voltam kinn, én azt gondolom, hogy ez nem nagyon elég... Esetleg hostelben, de még úgy is nagyon szűkös.

Én a Gershwinben voltam (nagyon jó helyen van, az Empire State Buildingnél, és van hostel része is!), én is egyedül, és négy éjszakát, és emlékeim szerint (most épp nincs előttem már sajnos az e-mail sem) az maga volt 300 körül.

Ott viszont nincs reggeli, így NY-ban napi kb. 10-12 dollárt is elköltöttem kajára (pedig csak Subwayben ettem mindig).

Vettem 7-day metro card-ot, mert még így is megérte, az 29 dollár. [link] (Ezzel egész Cony Islandig elmentem, szóval tényleg megéri)

Vettem ezen kívül háromnapos Go New York Card-ot (belépők vannak benne, meg térkép, meg ilyesmi), és az 150 dollár már önmagában. [link]

Ha még akarsz színházba is menni, az meg eleve jóval több. [link]

2012. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
300 dollar szerintem a negy napi szallast sem fedezi. 100 dollarert nagyon olcso es rossz helyen levo szallast Kapsz csak.
2012. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!