Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tényleg olcsó a ruházkodás...

Tényleg olcsó a ruházkodás Amerikában? Férjem megy majd oda és már mondták neki, ne vigyen sok cuccot, inkább vegyen ott bőröndöt és vásároljon be.

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ott vettem bőröndöt és vásároltam be ruhát egy évtizedre. Vannak helyek, ahol tényleg olcsó a ruházat. Rengeteg akció, kupon stb. van.
2012. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

...és nem csak a ruházat olcsóbb !!

Én a drága Miamiban vettem 2 bőröndöt és pakoltam rogyásig.

Ha valaki nyitott szemmel jár, akkor megtalálja az olcsó helyeket.

2012. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, jóval olcsóbb mint itt.

Egy jó minőségű, márkás pólót kint simán kapsz átszámítva 2000-2500 ft-ért.

2012. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen jüval olcsobb. Keresse ezeket az üzleteket: "ROSS (dress for less)" olyan mint az outlet, csak vegyitve van minden, ide szórják ki a nagy butikok az el nem adott ruhát amikor jön az uj kollekció. csomó márkás cucc van pl rajta van a régi cimke hogy 80$ volt eredetileg ott meg megkapod 10-ért. Nagyon jók, és rengeteg üzlete van.
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is most megyek, és ugyanezt hallottam.

Csak egy gond van: a legtöbb légitársaságnál a plusz bőrönd feladása drága... :(

2012. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tényleg csak annyi cuccot vigyél amennyit nagyon muszáj, legyen hely az új cuccoknak.
2012. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csomó mindent meg tudsz venni fele annyiért, mint Magyarországon, de én még azt a pénzt is sajnáltam ruhákra. Megmondom őszintén én amíg otthon éltem akkor is Dechathlonban vettem a cuccaimat, és azt is csak akkor, ha leértékelés volt, nekem egyátalán nem érte meg itt ruhát vennem. Arra meg nem érek rá, hogy egyfolytában lessem, hogy mikor mi hol van leértékelve. De volt kinn haverunk, aki el volt ájulva, és k. sok pénzt elszórt cuccokra, mert milyen olcsó... mondjuk amennyiből ő vett egy polót, abből én vettem egy nadrágot, egy polót és egy inget.... Amiből meg igazán minőség kell, az meg kb ugyanannyi (hegymászó és túrafelszerelések.)... de az otthon is internetről rendeletm.
2012. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valahol Floridában találtam az út mentén egy áruházat, ahol "csak" nadrágokat árusítottak.

Viszont irdatlan mennyiségben!!

Megmaradt márkás készleteket, fillérekért, hiszen mindben benne volt még az eredeti elborzasztó ára.

2012. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem Orlandóban volt ez? :)
2012. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
New Yorkban van sok ott turkálónak nevezett bolt, ami nem is turkáló, mert fel sincsenek bontva aruhák a műanyag zacskóból, csak már nem tudták eladni és így meg lehet kapni. Az tény, hogy olcsóbbak a ruhák, de nem annyira. Például a nemzetközi boltoknál minden ugyanannyi, szóval amilyen ruhásboltot láttál pesten, olyanba ne menj be, mert nem olcsóbb. Megéri, az újságokból is kivágni a kuponokat, mert úgy 20%-os kedvezményt is kaphatsz. Vannak külön kuponfüzetek is, így még jobban kijössz belőle.
2012. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!