Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Rhode Island vs Boston, ti...

Rhode Island vs Boston, ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a Family Guy a valóságban is létezne akkor Rhode Island XD, de így Boston. Meg átmennék a közeli Salem-be is megnézni a boszorkány múzeumot.
2012. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Boston

Azért mert csendesebb város mint New York és én szeretem a csendet és a nyugalmat.Bár én ebből a kettőből igazából egyiket sem választanám hanem egy csendes,nyugodt kisvárost valahol.

2012. nov. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rhode Island egy állam, Boston pedig város. Külsőre Rhode Island és Massachusetts egyforma,éghajlat növényezet stb.


Tehát akkor Providence vagy Boston.. Én mindkettőben szívesen élnék, mindkét városnak van egy helyi életérzése.

2012. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*növényzet
2012. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Iga, RI egy allam, mig Boston egy varos. A kerdes tenyleg Providencre es Bostonra esik.

Feltetlenul Boston. Mig Providence tortenelmi hattere portugal, Bostone angolszasz. Itt indult be az USA akademiai hattere, lasd MIT (Massachusetts Institute of Technology, Harvard, BU (Boston University), NEC (New England Conservatory). Boston Amerika tortenelmi varosai koze tartozik. Patinas.

Providence-nek is megvannak az erenyei pl. Brown University, de nem olyan fontos es politikailag kozponti.

2012. nov. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a hasznos válaszokat! mindenkinek szép napot kívánok
2012. nov. 26. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!