Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai au-pairkedés után...

Amerikai au-pairkedés után azonnal amerikai élet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvasgattam erről és az amerikai életről a magyarok szemével, de egy valamivel nem vagyok tisztában. Ha pl. jelentkezek au-pairnek 1 évre és mondjuk egy közepes vagy elég jó családot fogok ki és esetleg az 1 év alatt tudnak nekem segíteni lakást, munkát találni? hiszen ha közvetítővel megyek ki legális az egész dolog és ha jól alakulnának a dolgaim akár kint is tudnék maradni nem?


Lehet értelmetlen dolgokat kérdezek, de erre még így konkrétan nem találtam választ. Köszi előre is :)


2012. dec. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha segítenek összeházasítani egy amerikaival, akkor maradhatsz.
2012. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb feketén maradhatsz kint. De nem biztos, hogy találnál is munkát.
2012. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha összeházasodsz egy amerikaival, akkor maradhatsz, másra sok esély nagyon nincsen, még segítséggel sem. Manapság papírok nélküli külföldit a cégek nem vesznek fel, mert hosszadalmas és drága a papírmunka. Rengeteg amerikai állampolgár és már zöldkártyával rendelkező ember van itt is már, akik akár aznap munkába állnának.
2012. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az au-pair-kedés legális, mivel tudtommal kapsz au pair vízumot ami csak arra jogosít. Más munkát nem vállalhatsz legálisan és ebből adódóan nem lesz jogod kint maradni.
2012. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit nem teljesen értek, hogy hogyan gondolod, hogy neked ennyit segítene egy kvázi idegen család... még a saját gyerekükre sincs idejük, nemhogy egy keurópai kiscsajt pesztáljanak. Az egyetlen járható út, ha aupaireskedés közben lecsapd aput anyu kezéről.
2012. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mar elottem leirtak a tutit, hazassag az egyetlen jarhato ut. ismerkedj ezerrel hatha megismersz egy amerikait. keress magyar kozossegeket, altalaban szokott lenni ott olyan fiatal magyar aki szinten magyart szeretne maga melle de itt kinn ugye korlatozottak a lehetosegek :D erdemes lenne veluk ismerkedned pl
2012. dec. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó azért nem azaz életcélom, hogy mindenáron amerika.. vannak európában is remek lehetőségek. azt tudom, hogy külföldön fogok élni és dolgozni, de még nem tudom hova sodor az élet. csak egy kérdés volt, mert nem tudom, hogyan működnek ezek a dolgok, főleg amerikában. akkor ha jól vettem ki eddig, hogy ez csak arra jogosít, hogy au-pair vízummal kint maradjak de utána mennem is kell haza, de kitudja közben rám mosolyog a szerencse, sose lehet tudni
2012. dec. 6. 20:10
 8/8 A kérdező kommentje:

de egyébként kipróbálnám így au-pairkedés szinten, hogy milyen amerikában. egyébként is imádom a gyerekeket.


összeházasodni meg soha nem házasodnék cska hogy kint maradjak. annyit nem ér. csak szerelemből

2012. dec. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!