Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadából és az Egyesült...

Kanadából és az Egyesült Államokból nem nagyon szoktak elvándorolni?

Figyelt kérdés
Csak mert itt is sok olyat olvasok hogy észak-amerikába akarnak menni.De olyanról keveset hallok hogy Kanadából vagy az Egyesült Államokból vagy akár Ausztráliából akarna Európába telepedni..

2012. dec. 27. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig vannak ilyenek, csak ugyanolyan nehéz nekik Európába települni, mint az európaiaknak Amerikába. Az internetnek hála lehetőségem volt amerikaiakkal beszélgetni már, szinte mindenki megjegyezte már, hogy mennyire jó lenne Európában élni. Nekik ugyanolyan távoli és más világ ez, mint nekünk Amerika. Ausztráliából pedig nemcsak, hogy sokan akarnak áttelepülni, de sokan meg is teszik, főleg Angliába. Amikor Angliában éltem sikerült kitelepült ausztrálokkal ismerkednem, akik elmondták, hogy Ausztrália egyáltalán nem az az idilli paradicsom, mint aminek sokan elképzelik.
2012. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért hallasz róla keveset mert nincs itt egy ausztrál vagy amerikai sem.

Pedig ők is vándorolnak. Én Angliában élek. Van 2 kollégám ők ausztrálok. A szomszédaim Dallasból jöttek. Évek óta Angliában élnek.

De érdemes nézni a sprektum adását. Ott is sokan vannak akik amerikaiak, ausztrálok és Európába vándorolnak. Vagy érdemes utána olvasni a nyugati országok vendégmunkásairól. Rengeteg amerikai, ausztrál, thaiföldi, japán, kínai bevándorlók vannak..

2012. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi okuk lenne rá? Ott rendesen megfizetik az emberek munkáját...
2012. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 00:28


Ott is van munkanélküliség, ott is állnak a sorba a segélyekért.. Ott sincs kolbászból a kerítés.

2012. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt kell legelsősorban felfogni, hogy minden ember más, mindenkinek mások az igényei, vágyai, ízlése. Nem mindenkinek tetszhet az ami neked. És nem feltétlenül azért jönnek el, mert az olyan rossz, hanem mert máshol lehet jobb:) Az amerikaiaknak, ausztráloknak európa az ismeretlen, vonzó új világ... Pl. mi mennék a nyugodt ausztráliába, ők jönnének a pörgős európába, kinek a pap...
2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En Los Angelesben szulettem, anyukam magyar apukam amerikai. Jelenleg Budapesten elek - egy eve hagytam el az Allamokat. Miota itt vagyok rengeteg amerikaival talalkoztam, igaz egyelore ok meg csak itt tanulnak es dolgozni nem nagyon fognak itt hiszen nem beszelnek magyarul, de kesobb mindannyiuk Londonba menne. Nem olyan fenyes az elet a tengeren tulon sem, bar nem is ertem miert ugy van beallitva.
2012. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!