Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen az élet az USÁ-ban...

Milyen az élet az USÁ-ban illegálisként? Mint a GTA4-ben?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 12:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Ne mondd hogy egy videójáték alapján hasonlítod össze a virtuális "világot" és a valóságot. A valóság az hogy ha valamilyen törvénytelenséget követsz el, előbb utóbb rád verik a kommandósok az ajtót, és kb. 20 ember fog téged várni akik fegyvert szegeznek rád és csak nézel széjjel amikor már a visznek is el. És ott nincs olyan hogy beütsz egy hülye csalást, és hú de fasza gyerek módjára agyonlövöd mindet. És amikor már visznek be nem lesz előző mentés. Szóval elég nagy hülyeséget kérdeztél, már elnézést.
2012. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet túl magas az értelmi szinted. Csatlakozom az előttem szólóhoz.

De ha már komolytalan dolgokra hivatkozol, akkor én is. Most olvastam a Blikkben ( :-) ), hogy egy magyar fickót börtönbe zártak, mert a Cocolino öblítőjét beléptetéskor valami hülye folyékony kokainnak gondolta. Nem néhány órát volt bent. A cikk szerint már elég szépen beilleszkedett a börtönéletbe. A bíróság közben ártatlannak tartotta, de nem engedik ki, mert most meg az van, hogy közben lejárt a tartózkodási engedélye. Most ezt vizsgálják.

2012. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem, olyan, mint a GTA 2-ben.
2012. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Mondanám, hogy agymosott vagy,

de, hogy lehetne mosni azt, ami nem létezik??

2012. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát b+, óriásit röhögtem rajtad! xD
2012. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!