Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik légitársasággal a...

Melyik légitársasággal a legérdemesebb utazni New Yorkba?

Figyelt kérdés
Illetve milyen átszállással és mennyivel előtte foglaljak repjegyet, ha június 10-én szeretnék repülni?

2012. dec. 29. 01:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mivel már nics MALÉV ezért azt ajánlom hogy turkish airlain-el vagy lufthansával
2012. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, kár bizony,hogy nincs közvetlen járat. Idén TAP-pal mentem és az nem annyira jött be, azért gondoltam, hogy keresek mást. A British Airways-ről vagy American Airlinesról mi a vélemény, vki repült már ezekkel?
2012. dec. 29. 02:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én American Airlines-sel utaztam 2 éve. Meg voltam velük elégedve. Akkor még volt közvetlen járatuk BP-ről. Most már azt hiszem nincs.

Am segítőkészek, korrektek. Nem volt késés. Utazás előtt többször telefonáltunk nekik, mert nem annyira értettük, hogy kell foglalni a jegyet. (első repülős élményünk) De mindig kedvesek voltak és vissza is hívtak, stb.


Mikor már hazaértünk Bp-n úgy jött le a börönd, h össze votl ragasztva, mert összetört. (kicsi mi hibánk is, mert túl lett tömve). De visszafizették az árát.

2012. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy American Airlines-sal megyek vagy British Airwayssel általában. Londonban lakom, bőven van választék.
2012. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm KLMmel utazik mindig, meg van elégedve.
2012. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem,hogy maradok az AA-nál.
2012. dec. 29. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
en lufthansaval mentem, es eddig ok nyujtottak a legminosegibb szolgaltatast. Bar lehet, hogy ehhez az is hozzajarult, hogy a zsiruj a380 as szuper jumboval repultunk. Nezegesd a jegyarakat, jovo ev elso negyedeveben lesz olcso az a jegy kb.
2012. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

az AA egesz jo bar kicsit szakadt, regebbi gepekkel mentem, felszereltseg eszerinti volt, volt olyan ami beszallaskor pisiszagu volt xd aztan valahogy ezt eltuntettek....ez mondjuk a nagy elonyuk, a stewardessek nagyon jok, ha gondod van tutira megoldjak :D ingyen van a sor meg a bor vegig xD kaja jo. a British se volt rossz, kicsit fura szemelyzettel de nem voltak bunkok vagy ilyesmi.

a KLM meg csodalatos. sajnos legutobb nem birtam jo aron jegyet kapni ra, de szerettem volna nagyon. a szemelyzet minden tagja egy-egy angyal, kerni se kell, mar segitenek, a gep gyonyoru volt es tiszta, halk volt (ahhoz kepest hogy repulogep) siman mentunk vegig, majdnem vegigaludtam az egesz utat ami nalam nagyon ritka.

bunko szemelyzettel mondjuk eddig sajnos csak a malevon talalkoztam :( volt is malev gepre jegyem, aznap hivtam oket mikor csodbementek hogy most milesz mert jegyem van, egy masik bunko uriember kioktatott a telefonban hogy malev volt, van es mindig lesz, a gep menni fog amire a jegyem van. 2 oraval kesobb megvolt a hivatalos kozlemeny hogy csodbe ment. meg szerencse hogy nem kozvetlen toluk vettem a jegyet hanem az AA-n keresztul igy ok szo nelkul atfoglaltak nekem masik gepre es kesz. jo ertem en hogy stresszesek voltak ok is, nem is az fajt hogy hazudtak (gondolom muszaj volt) hanem a kioktato stilus.

2012. dec. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amugy atszallasnak amszterdamot meg londont tudom ajanlani, bar amszterdam sokkal jobb mint london. allitolag parizsban nem erdemes mert bunkok. en emiatt direkt soha nem ott szallok at szoval szemelyesen nem lattam de ezt mondjak sokan.
2012. dec. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Lufthansa a legkomolyabb. Én a BA-t nem annyira kedvelem...bunkó személyzet, retek ülések....
2012. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!