Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol van Long Island?

Hol van Long Island?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
New York egyik nagy szigete.
2009. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszem, kicsivel helyesebb a fordított megközelítés, mivel Long Island a nagy sziget, aminek a csücskén helyezkedik el New York egy (jó nagy) része. De nem akarok vitatkozni, mert a fenti megközelítés is igaz, csak ebből nem következik hogy Long Island egésze New Yorkon belül esik. (Nekem meg valahogy a fenti megfogalmazástól ez az érzésem lett.)
2009. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ausztráliában is van egy ilyen hely, de a fentiek is igazak
2009. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19:53-as: szerintem kevered New York államot és New York City-t. Long Island New York teljes egészében New York államban található - tehát az eredeti válaszoló pontos választ adott
2009. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igazad van, én nem az államra gondoltam.

(Tartsunk közvélemény kutatást, hogy a New York szóösszetétel hallatán hány ember gondol az államra és hány a városra! Aztán pedig tarthatunk egyet Washingtonnal is.) ;)

2009. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ömmm.. köszönöm, nekem elég lett volna annyi, h New Yorkban, de azért köszönöm (:

Tudtok esetleg erről a kis szigetről valamit? Hogy hányan laknak ott, esetleg, h milyen gazdagok? Előre is köszi (:

2009. szept. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!