Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba Utazom Melyik...

New Yorkba Utazom Melyik légitársaság a legjobb szerintetek? Hol szálljak át? Lengyelország, Amszterdam vagy London? Hol a legegyszerűbb az átszállás kinek milyen tapasztalata van ezekkel a repterekkel, Hol találok viszonylag olcsó jegyet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A jegyek ára folyamatosan változik, nincs olyan, hogy valamelyik mindig a legolcsóbb.

Figyelned kell az ajánlatokat, és "lecsapni" a jó lehetőségre.

Én a British Airways és American Airlines duóval repültem, Londonon keresztül, de mentek ismerőseim más útvonalon is, senkinek nem volt semmi gondja.

Szóval ne konkrét légitársasághoz vagy átszállási helyhez ragaszkodj, hanem azt nézd meg, hogy épp most (vagy majd amikor foglalni akarsz), akkor milyen ajánlatokat találsz.

2013. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link] itt az összes légitársaság foglalási rendszerébe nézhetsz bele, megmutatja, hogy az adott dátumra kivel és hol kell átszállni a legolcsóbb jegyhez. foglalni nem lehet itt, de a részletek ismeretében az adott társaság oldalán elég könnyű ugyanazt az árat megkapni és megvenni (vagy utazási irodában még inkább).


Ha időben veszed, kb. minden társaságnál elcsíphető 150-ért egy jegy, akciókon kívül. Akciók figyelésére meg iratkozz fel a newslettereikre, a LH-nál pl. mindig vannak csak 3-4 napon át tartó akciók, ott egyszer ajánlották NY-t 120-ért.

2013. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

120-ért?


65-ért voltam, már kétszer is N.Y.-ban!

2013. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
108 ert mentem nyc be lufi a380 asaval :D ki nyert? :D
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
repjegy.hu !
2013. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyival egészíteném ki az előttem szólók hozzászólásait, hogy ha csak teheted Párizs CDG-t kerüld átszállás tekintetében!! Nekem ott oda és vissza úton is elkeverték a bőröndömet, amikor ott szálltam át...
2013. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ahogy már előttem is írták, ne légitársaság, hanem ár alapján keresgélj elsősorban. Maximálisan egyetértek azzal, hogy ha lehet, a CDG (Párizs) repteret hagyd ki, csak rossz tapasztalatom van velük. Rám a legjobb benyomást a KLM járatai keltették, de bármelyik másik légitársaság is korrekt, ha nem kell sokat várni az átszállásra. Azért arra figyelj, hogy akármelyik Európai városból is repülsz, New York nincs közel, így kerüld az 1-2 órás átszállásosokat visszafele (tapasztalat).
2013. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kisebb repülőtereket ajánlanék neked. Pl München, Düsseldorf, vagy Hamburg. A németek hìresek arról,h mindent jól kitábláznak, érhetően,h még a nyelvet nem ismerő is feltalálja magát,de azért egy Frankfurtot életed első átszállásának ìgy sem vállalnám be ;-)
2013. febr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Amerikába a KLM-mel utazom mindig és Amsterdamban sosem volt gond, mindig ott szállok át. Szerintem is a CDG az egyik legrosszabb, de a Heathrow sem sokkal különb... :/
2013. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!