Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nyaralás: Mexikó vagy Dominika...

Nyaralás: Mexikó vagy Dominikai Köztársaság?

Figyelt kérdés
Ti hová mennétek szívesebben (és miért), ha a kettő közül lehet választani? Milyen pozitív vagy negatív tapasztalataitok vannak a helyekkel kapcsolatban? Mennyire könnyű összeszedni itt különböző betegségeket, amik rányomhatják a bélyegüket a nyaralásra?

2013. jan. 14. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Mexikó az utóbbi években elég veszélyes lett (bár inkább az USA-határ közeli részek), a Dominikai Köztársaság meg sosem volt egy életbiztosítás, de még mindig mérföldekkel jobb, mint a szomszédos Haiti.


A malária és a dengue-láz veszélyével mindkét helyett számolni kell, mert persze az AIDS-el.

2013. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
meg persze*
2013. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én inkább Mexikóba mennék.Szerintem az jobb,bár ez én vagyok.
2013. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is Mexikóra szavazok.
2013. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mexikoban , Cancunban voltam mar ketszer. Nagyon tetszett. Dominikarol eddig csak rosszat hallottam.
2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam rosszakat, főleg Dominikával kapcsolatban. Rákérdeztem az utazási irodánál, hogy mennyire számítnak veszélyes helyeknek, azt mondták, hogy még nem volt negatív visszajelzés. Persze, hogy azt mondják, hogy nem veszélyes, mert ők szeretnének minél több pénzt keresni... Ezért is vagyok kíváncsi a véleményekre. Mexikóhoz és Dominikához hasonló szépségű helyre szeretnénk menni, de nem túl messzire, hogy ne kelljen napokat repülni, hiszen a szabadságunk véges. Dominika közelebb van, de azért még Mexikó sincs vészes távolságra repülővel. Esetleg hasonló helyet tudtok ajánlani? A lényeg a szép tengerpart.
2013. jan. 14. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz amerikához, akkor kanári szigetek, és avöröstenger is szóba jöhet. (barátnőm szerint a kanári szigetek jobb volt, mint hawaii)
2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem ragaszkodom Amerikához, csak a Kanári-szigetek azért mégsem olyan gyönyörűek, mint mondjuk Mexikó, ahogy fehér finom homokos a tengerpart. Tavaly voltunk Mallorcán, szerintem a Kanári-szigetek hasonló kaliberű lehet.
2013. jan. 14. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Fehér homokra vágysz, akkor Kuba...esetleg Thaiföld. Mi most megyünk Kubába.

Tenerifén a fekete homok az érdekes.

2013. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
A Dominikai Koztarsasag is kb ugyanolyan veszelyes mint Mexiko. Ahol a turistak vannak, a szallodak, a szalloda sajat tengerpartja teljesen biztonsagos, semmi koze az ottani valo elethez... es ezt sajat tapasztalatbol mondom. Persze ha valaki sajat felelossegere meg akarja tapasztalni az ottani mindennapokat, hat az mar mas kerdes... Mexikoban meg nem jartam, de vannak ottani ismeroseim, ok is kb ezt mondjak.
2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!