Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra elfogadható, ha a...

Számotokra elfogadható, ha a feleség nem alszik egy ágyban a férjével?

Figyelt kérdés
Mert például a férj büdös, horkol, csöng a telefon éjjel is, kisgyerek van, aki gyakran felkel éjjel...

#férj #házastársi ágy
2012. okt. 14. 11:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán mi köze van ehhez egy kívülállónak?
2012. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

(Hát, az elég gáz ha a férj büdös, már bocs!)

Igen, elfogadható, az én szüleim sem aludtak sosem együtt, mert anyám rossz alvó, apum meg esténként jár ki WC-re, plusz mindkettő horkol. 25 éven át semmi probléma nem volt ezzel.

2012. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
49%
Erre egy megoldás van:KOMMUNIKÁCIÓ.Az mindent megold.Ha meg nem értik egymást,akkor nem illenek össze.
2012. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mások mit gondolnak erről, mások hogyan csinálják. Amennyiben téged nem érdekel, vagy nem érint egyszerűbb nem válaszolnod. Hm?!
2012. okt. 14. 11:04
 5/46 anonim ***** válasza:
48%
Szép szóval meg lehet mondani a férjnek, hogy "fürdjé má meg". Amikor megismerte nem ilyen volt?
2012. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Régebben ez elég gyakori volt, utána jött az együttalvós korszak, most nyugaton megint kezd terjedni a külön alvás. Szerintem aludjanak úgy, ahogy nekik jó.

Én személy szerint imádok úgy elaludni, hogy átölel a párom, vagy én ölelem át őt, és akkor még az illatát is jobban érzem. Nekem ez egy plusz pozitív tölteted ad, sokkal jobban indul így a reggelem.

Szóval aludjanak úgy, hogy reggel mindketten kipihenten, jó érzéssel keljenek fel.

2012. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
95%

Nem, én tényleg nem értem, hogy miért kell a társadalmi népítéletre bízni ezt. Mi is külön alszunk, mert horkol a férjem, én meg éber alvó vagyok. De nem kérdezgetek körbe, hogy ez rendben van-e, mert mások véleményétől teszem függővé.


Aki meg a kommunikációt írta: a horkolásnál mit lehet kommunikálni? "Légyszi a REM fázisban fordíts különös gondot arra, hogy ne horkolj, miközben nem vagy magadnál"?

2012. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%

Ha a férj büdös akkor az komoly probléma. Elkellene vele beszélgetni komolyan és nem csak a külön alvást választani.


A horkolás az más. Nekem is van egy munkatársam az úgy horkol mint egy disznó. De tényleg. Eszméletlen. Én egyszer kénytelen voltam egy szobában "aludni" vele. Egy percet nem tudtam aludni. Ez van! Voltak orvosnál is már többször, de nem nagyon tudnak vele mit kezdeni. Ilyen esetben ha a feleség szeretne aludni kénytelen egy másik szobában.


A csöng a telefon éjjel szerintem még nem elég indok a különalváshoz. Azért feltételezem, hogy nem minden nap és nem óránként csörög.


A kisgyerek már azért félig meddig lehet indok. Amennyiben tényleg gyakran felkel éjjel és sír.

2012. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%

"...mert mások véleményétől teszem függővé."


Pardon, a "nem" szó kimaradt.

2012. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
A fenti kommentet az első válaszolónak szánom. Amikor megismertem még nem volt ilyen. Tudjátok...minden elmúlik az idővel...A kérdést azért tettem fel, mert elgondolkodtat, hogy vajon ilyen körülmények mellett vajon bennem van-e a hiba, hogy nem akarok vele aludni, ő folyton a szememre hányja. De akkor miért nem mosakodik meg?!
2012. okt. 14. 11:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!