Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Voltál már Los Angelesben? Ha...

Voltál már Los Angelesben? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
Mi februárban vagy júliusban megyünk, késöbb talán odaköltözünk. Turistaként milyen, és ha ott laksz?
2009. aug. 31. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon szuper lehet, foleg ha van koltopénzed is... Az emberek jobban befogadnak mint itthon, kedvesek meg emberségesek. Sok érdekes dolog van, az utcán zenélnek, viccelodnek, nevetnek, nem úgy, mint itthon.

Minden álmom, hogy egyszer eljussak Los Angelesbe! Nagyon szerencsés vagy, sok sikert!

2009. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem neked is sikerülni fog majd:)
2009. aug. 31. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez nyilván nagyon egyéni, de nekem Los Angeles tetszett legkevésbé USA-ban. Csak néhány napot voltam ott- tehát a tapasztalatok korlátozottak... ez a város tűnt a legkevésbé jellegzetesnek, egyszerűen baromi nagy város...


Viszont, ha először mégy USA-ba (és kérdésed alapján elképzelhető), akkor nagy élmény lesz.


Bocs, ha csalódást okoztam.

Ami viszont nagyon tetszett, az San Francisco...

2009. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem voltam.

Jövő nyáron megyek New York-ba.

Remélem 2-3 év múlva Los Angeles lesz a célpont.

2009. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
voltam és nem volt egy nagy szám... NY sokkal jobban tetszet, bár ez lehet azért volt ma LA-ban kocsi nélkül nem is lehet szinte közlekedni..
2009. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de jó neked :D bárcsak én mehetnék los angelesbe és eltűnhetnék ebből a sz*r országból :/
2010. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó hely LA bár tény a belvárostól párszáz méterre koszos utcák és sok csöves van.

De a klimája nagyon tetszik!

És azért Magyarországot se kéne Les*zarozni!

Tény ,hogy valakinek nem jön be(pl nekem se) de attól még ide születtem és nem s*arozom le!

2010. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!