Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Szóval.. Mivan? Am I dreaming?

Apunak lehetősége nyílt kint dolgozni Amerikában, azon belül Kanadában. Ismerősök által juthatna ki, és még lenne is hol laknia. Nem keresne rosszul, és egy nagyon szép/tiszta környéken lenne illetve lennénk elhelyezve. Azt mondtam, ez most komoly?? Álmodok vagy ez a valóság?? Fantasztikus!!! Apu mondta, hogy még ne éljem bele magam, de már késő!!! Utazás Kanada --> Hurrá!

Ontarion belül Durhamba mennénk, de nem véglegesen csak ideiglenesen..

Ez még tényleg nem biztos, de még felhozni is csodálatos!!

Nem lennénk messze Torontohoz sem, és még gyakorlatilag itt lenne egy köpésre New York!! Azért nem teljesen, de mégis... :)))) 14 éves lány vagyok, talán nem meglepő az eddigi leírottak alapján :DD Itt vannak anyagi gondjaink, de ha kimennénk az egyszerűen megváltoztatná az életem!!! Egyszerűen mert Amerika!!! <33333 A kérdés az, hogy szerintetek megérné kimennem oda középiskolába, vagy maradjak itt Magyarországon és itt fejezzem be? (Kérlek írjátok azt, hogy Kanada!!!) :))))) I'm sooo happppy.....!! <333



2013. jan. 29. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ott fejezd be.
2013. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
innen menekulni a legjobb!
2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszii válaszolók <3
2013. jan. 29. 16:37
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én Vancouverben élek -- gyere Kanadába! Itt jó :) A "mindenütt jó de legjobb otthon" teljesen igaz, az én otthonom Vancouver, és míg Magyarországról utazva sosem volt honvágyam, innen utazva van...
2013. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 winR ***** válasza:
KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!KANADA!
2013. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül a munka :D A hétvégén kiderül :) Majd leírom :)
2013. jan. 31. 20:44
 7/12 anonim válasza:
100%
kanada. ha jól tudsz angolul.
2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 banzájcraft0011 válasza:
100%

király mi is durhamba lakunk,jó környék.Igaza van valamelyik válaszolónak: Magyarország:nincs honvágy

Kanada:nagyon is vany honvágy :)

2013. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
mit takar az ideiglenesen, kb mennyi idő? egyébként imádom Magyarországot, de Kanadában több lehetőség van! :)
2013. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah mivan? :D Kint vagytok már? :)
2013. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!