Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyar nyelven kinyomtatott...

Magyar nyelven kinyomtatott ESTA engedélyt elfogadják a repülőtéren?

Figyelt kérdés
Angolul töltöttem ki,de végül magyar nyelven kértem le,és már nem tudom visszaállítani angolra.Szerintetek ez probléma?

2013. febr. 18. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet utólag is nyomtatni angolul, ha angol nyelvet választasz kezdésnek, és úgy kéred le az engedélyt nyomtatásra. Nekem is megvan mindkét nyelven.
2013. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amint rákattintok a Retrieve Application-ra átugrik magyar nyelvre, akkor most mit csináljak?
2013. febr. 18. 12:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok,probléma megoldva,többszöri angolra állítás után angol maradt.Köszi!!!:)
2013. febr. 18. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kinyomtatott ESTA engedelyre valojaban nincs szukseg. Jo, ha nalad van, de az a lenyeg, hogy a szamitogepben benne legyel. Ha nem vagy benne a gepben, akkor szerintem az a kinyomtatott papir se er sokat.
2013. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem felesleges kinyomtatnod az ESTA engedélyed csak írd le a számát és ha esetleg a beutazáskor kérnék tőled (amit kétlek) akkor elég csak a számát megadnod. Egyébként az ESTA az útlevélhez kötött így ha a beléptető tiszt beszkenneli az útleveled rögtön látja rendelkezel-e ESTA-val vagy sem.
2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. febr. 19. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk sem kérték, felesleges kinyomtatni
2013. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!