Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Phoenix-ről mit tudtok?...

Phoenix-ről mit tudtok? Értelmes válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Szeretnék Phoenix-ről mindent megtudni ,szeretnék ott élni majd később. Mennyire lehet ott kibírni a hőséget? Milyen munkalehetőség van ott?
2013. febr. 20. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Télen a 20 fok, nyáron a 40. Eléggé kellemesnek tűnik:


Azt írja, hogy 4 millió ember él ott, 2x annyi mint Pesten.

Én az ottani állatmentők, állatrendőrség munkájáról készített műsorokat néztem egy időben az egyid adón. Ahogy elnézem, azon a téren szerintem találsz valami munkahelyet, mert a szakképzettek mellett leginkább van valaki, aki a munka "piszkos" részét is elvégzni a menhelyeken. Persze a nyelvtudás egész biztos feltétel.

2013. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sivatagi metropolis.


Munkalehetőség ebből adódóan gyorséttermi dolgozó - manager munkakör között minden előfordulhat.


Londonból napi repülőjárat van oda.

2013. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én fodrász, kozmetikus vagyok azok mennyire keresettek ott? Nyelvtudásom kb középszíntű.
2013. febr. 20. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Telen kellemes az ido, a monszun ideje alatt kizoldul minden es meg azt is mondanam hogy szep...


Nyaron kegyetlen a hoseg, nincs olyan hogy elviszem a kutyat setalni, vagy leugrok a parkba a gyerekkel, mert egyszeruen nem birsz meglenni a szabad levegon, mert olyan meleg van. Szerintem az a hely nem embernek valo!


Nagyon szaraz a levego, ez valamiert jot tesz az idosek izuleteinek (meg leguti betegsegre is allitolag) ezert eleg sok az idos ember. (persze oregek mindenhol vannak, de itt kicsit tobb).


Vagy elmesz Phoenixtol par orara kocsival, vagy nagyon koran vagy nagyon keso tudsz csak kinti, szabadlevegos programokat tervezni. Napkozben csak a legkondicionalt lakas, auto es uzlet kozott tudsz ingazni. De parkolj kozel a bejarathoz, mert kiszallsz a klimas verdabol, es mire beersz a klimas uzletbe leizzadsz!

Ha tul sokaig vagy bent a kocsi meg kint a napon, akkor mikor visszaulsz, szabalyosan egeti az arcborodet a forro levego, mint amikor tul kozel ulsz a tabortuzhoz es csipi az arcod a meleg.


Hatalmas tavolsagok vannak, Phx oriasi teruleten fekszik. Elindulsz egyik vegebol a masikba, autopalyan mesz 2 oran keresztul es meg mindig Phx-ben vagy :)


Ami a munkalehetosegeket illeti:

Vedd a faradsagot es hasznald a keresot! Mar ezerszer leirtuk, hogyan lehet munkat vallalni az USAban, raadasul ilyen "ez es ez a szakmam" dolgot felejtsd el, mert papirok nelkul nem fognak alkalmazni a szakmadban. Biztos talalsz ettermet ahova felvesznek feketen mosogatni, vagy idos neni melle takaritani, de fodraszkent papirok nelkul a budos eletben nem fogsz dolgozni, mert nem eleg, hogy elvegezted otthon az iskolat, itt kulon iskolat kell vegezned (szigoru, nehez es penzbe kerul) es papirok nelkul nem tudod megcsinalni.

2013. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!