Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tervezi valaki, hogy megy ki...

Tervezi valaki, hogy megy ki az USA-ba 2-3 hétre az év vége felé kirándulás szempontjából?

Figyelt kérdés

Hamarosan elkezdek dogozni és úgy tűnik lesz elég pénzem, hogy elmehessek egy kis időre:) Egy álmom válik valóra!

Igazából egyedül mennék, de szívesen mennék plusz 1+2 emberrel, persze ha csak van jelentkező...

Az a helyzet, hogy mint tudjuk Amerikában inkább a kocsival való közlekedés az elterjedtebb. Nekem egyenlőre nincs jogsim, sajnos mikor hazajövök nem lesz rá időm hogy letegyem, mivel 1 hónapnál több időt nem leszek itthon! Szóval szívesen mennék valaki olyannal akinek jogsija is van:D És persze jól vezet! (tapasztalatról van szó:D)

Én szeretnék elmenni NYC-be pár napra, de a lényegesebb hely az most Florida lenne!:) Apropó, mivel a belföldi repülőjegy annyira nem halálos odaát, arra gondoltam ha úgy van akkor beleférhet a keretbe még egy pár nap LA.

Ha esetleg Te is gondolkozol azon hogy mész ki az év vége felé.. akkor szívesen csatlakoznék:D


U.i: Normális válaszokat szeretnék:)



2013. márc. 5. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolkozom rajta egy ideje...


Voltam már párszor Floridában és N.Y.-ban is.

Jogsim is van, és vezettem is odakint.

Sőt érvényes 10 éves vízumom is van.


Csak pénzem nincsen...

2013. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:/ kár..
2013. márc. 5. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megyek majd, de szerintem meg generációs nézetkülönbségek lehetnek közöttünk bőven,

ha még az első munkahelyednél tartasz.

2013. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az meglehet:D
2013. márc. 5. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:

én kb egyidős lehetek veled (amennyiben a 20as éveid elejét taposod még) De ezeken a helyeken voltam már most nyáron.


Ettől függetlenül szivesen elmegyek veled L.A. be, mert kevés volt az a pár nap amit ott töltöttem.


Én most állok nyártól munkába, úgyhogy kell egy kis idő amig elég tőkét összeszedek.


Vizumom nekem is van, csak már lejárt :D

ESTA-t majd csináltatunk neten.

2013. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy van:D

Pont az elejét taposom:D bár, merem feltételezni, hogy még így is idősebb vagy nálam min. 2-3 évvel:D

Nálam úgy van tervbe hogy idén megyek, de erősen gondolkozom azon, hogy "mi lenne ha jövő nyár eleje...." de még ötletem sincs:| igen csak mehetnékem van:D

Nagyon örülnék a társaságnak mindenesetre:)

Szóval ezt még majd le fixálhatjuk a későbbiekben, ha úgy van.. :)

2013. márc. 6. 06:59
 7/10 anonim ***** válasza:
irj ide egy év mulva ilyenkor és megbeszéljük. LA be újra elmennék, és Hawaii is nagyon vonz. Miamiban és New Yorkban meg már annyit voltam, hogy nem szivesen "pazarolnám" rá újra a pénzt.
2013. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha idén nem mennék, akkor jövőre mindenképp, azaz akkor ide írok mindenképp:)!!
2013. márc. 6. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy két hétre kimegy az ember az Usába,akkor is kell vizum? azt hol lehet beszerezni? és úgy tudom,h vmi bevándorlási papírt is kell tölteni a neten!
2013. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi New York City-be és New Jersey-be tervezzük az utat évvégén. DE még több városba is jó lenne eljutni. :D
2013. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!