Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Éveken keresztül végeztem...

Éveken keresztül végeztem diákmunkát az USA-ban.24 évesen kiderült, hogy egy vesém van. Kapok munkavállalásra jogosító vízumot?

Figyelt kérdés

Most attól tartok, hogy nem kapom meg a vízumot, mert ez egy igen súlyosan hangzó tény! Eddig nem tudtam róla, és nem is panasz vagy betegség kapcsán derült ki. Egy teljesen átlagos, jó erőben lévő egészséges sportos fiatalembernek gondoltam, eddig magam. De attól félek, hogy a vízumosok úgy fognak aposztrofálni mint valami halálsoron lévőt. Pedig már 2 nyarat keményen végigdolgoztam és buliztam Amerikában a legnagyobb boldogságban, mit sem tudva arról, hogy egy vesém van...

Szerintetek ez lehet gond?



2013. ápr. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

semmi köze nincs az 1 vesédnek a vizumhoz.


a medical formra ne ird rá, hogy van eltitkolt betegséged.

2013. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez olyan szörnyű???
2013. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszadónak: Az a gáz hogy a medical forme-ot a doki pecsételi le, és mondtam neki, hogy ezt az apróságot hagyjuk már ki belőle, ő meg mondta, hogy ezt nem teheti meg.


2-esnek: Hát nekem őszintén szólva nem egy szörnyű dolog. Mert semmilyen szinten nem befolyásolt eddig, most is inkább csak a tudat ami kicsit aggasztó. De nem kell lemondanom semmiről... max nem lehet belőlem boxvilágbajnok és bicskázós kocsmába se járhatok :D de egyik sem szerepel a vágyaim között... Eddig azt hittem én vagyok az egészség mintaképe, kb náthás se voltam télen, stb.. :D

2013. ápr. 12. 18:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan attól tartok, ha meglátják a medical forme-ot akkor félnek majd, hogy épp az USA-ban fogok elpatkolni, vagy már azért akarok odamenni, mert alapból nagy bajom van, pedig ha nagy bajom lenne inkább nem mennék sehova, főleg nem oda, hogy 1000-szeres áron csinálják meg azt amit itthon 20 ezer forintért megvan...
2013. ápr. 12. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont azért nem fogja érdekelni a bevándorlásiakat az egy veséd, amit írsz: ha bajod lesz, te fogod fizetni az árát 100%-ban, nem a kormányuk. Nem is olyan kirívóan különleges a helyzeted, minden 750 emberből 1 így születik, mint te, az azért nem olyan ritka.
2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Remélem, hogy igazad van.


Ha, más még tud hasonló, esetről vagy jobban ismeri a vízum kritériumokat az még nyugodtan írjon :)

2013. ápr. 12. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlparázod.
2013. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miert nem viszed el masik orvoshoz a medical formot? Az en haziorvosom egy finom italert barmit hajlando alairni...
2013. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben gondolkoztam :)
2013. ápr. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!