Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ismer valaki jó nyári diákmunk...

Ismer valaki jó nyári diákmunkát az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok (1994 07 20) és fejleszteni szeretném nyelvtudásom hisz jövőre érettségi és egyébként is célom hogy megtanuljak tökéletesen angolul (idővel). Na meg hát egy kis pénz is jól jön és ráadásul már rég óta szeretnék kijutni Amerikába. Mondjuk New York Washington vagy ehhez hasonló nagyobb városokban vagy közelében lenne jó. Bármilyen munka jó, amihez nem kell nagy szaktudás és nagyon jó angoltudás pl. (háztartás gyerekek családok idősek takarítás rendezvények segítő ) Nekem az is megfelelne ha nem kapnék pénzt a munkáért csak az ottlétem a repülőjegyem az étel ital szállás finanszírozva legyen tehát ne legyek mínuszban)
2012. febr. 4. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
CCUSA, Camp Leaders USA
2012. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább közép usaba menj ott barátságosabbak az emberek de ne texasba mert ott kicsit sok a szupernacionalistamerikaista
2012. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajnos ezek a helyek nem felelnek meg. Olyan helyre gondoltam ahol még nem érettségizett középiskolások is szóba jöhetnek!!! :) :)
2012. febr. 4. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Úgy max. akkor tudsz kimenni, ha tanulni mész, és vendéglátó családnál laksz. De ezek a programok milliós nagyságrendűek. Szerintem várd ki az egyetemet. Camp Leaders-t ajánlom én is
2012. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ki a kérdést mert nem szeretnék milliókat fizetni és nem szeretném kivárni a a fősulit ! Most nyáron szeretnék menni ! És arra vagyok kíváncsi hogy nem tud e valaki egy jó lehetőséget mondjuk egy családot ahol el kél egy segítő kéz vagy egy idősebbek akik örülnek ha van társág nyáron vagy épp a kertben kell segíteni ilyenekre gondoltam ! Valaki csak tud valami ehhez hasonlót ?!
2012. febr. 5. 14:37
 6/7 anonim válasza:
Én is szeretné kimenni. Komolyan mondom,nem hiszem el,h középiskolásoknak/gimnazistáknak nem szerveznek ilyen nyári munkákat...:(
2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem az sem fontos hogy szervezett legyen egyszerűen feltettem a kérdést hogy nincs valakinek közeli ismerőse rokona USA-ban aki segítőt keres bármiben amihez nem kell szaktudás házimunkák főzés mosás takarítás stb.. ?? :) :) Csak van valaki aki tud valamit ?! ?!? !?! :D :D
2012. febr. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!