Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy fiú "ajándékokkal halmoz el"?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgokkal, csak apróságokkal (édesség, gyümölcs, virág), hetente többször, akár 3-szor, 4-szer. Alkalmakra pedig nagyobb tárgyi ajándékokat ad (szülinap, névnap, karácsony, mikulás, évforduló stb.). Gyakran meglep azzal, hogy betoppan, anélkül hogy meg lenne beszélve, és legtöbbször nem üres kézzel. Hozzá kell tenni, hogy olyan fiúról van szó aki amúgy nem dúskál a pénzben, sőt, keményen megdolgozik érte.
2013. jan. 13. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki és szeretne a barátod lenni. de gondolom erre rájöttél magadtól is...
2013. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt akartad hallani? boldog vagy? tetszel neki okoskám
2013. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előzőt adom én is :)
2013. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam asszem. Ő a barátom. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ez egyértelműen annak a jele, hogy szeret?
2013. jan. 13. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzi, hogy így tudja kimutatni a szeretetét. Szerintem egyértelműen ez lehet. Ha zavar, mondd meg neki, hogy enélkül is érzed.
2013. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én barátom naponta a fejemhez vág egy minimum 2kg-s görögdinnyét, ez az igaz szeretet jele
2013. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő így fejezi ki a szeretetét. Mivel nem dúskál a pénzben, azt akarja adni, ami neki a legdrágább, a legnagyobb érték: tárgyi dolgokat.


Nekem volt ilyen barátom, és végül is nem jött be, de neked attól még alkalmas jelölt lehet. Sok sikert!

2013. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én volt párom is ilyen volt, de ez engem egy idő után nagyon zavart, pláne hogy esélyem sem volt viszonozni. Már szó szerint nem mondhattam ki, hogy mi esne jól, mert egy óra múlva ott állt az áhított dologgal az ajtóban. Konkrétan az agyamra ment. Úgy éreztem, hogy ezzel akar maga mellett tartani. Megkértem, hogy ne csinálja, de ő egyszerűen ilyen volt. Én nem tudtam hozzászokni, viszont a lelkem mélyén még is jól esett, hogy kb füttyentek és minden ott van, amire csak vágyom. Már talán néha ki is használtam, jó köcsög vagyok, aztán végülis én döntöttem úgy, hogy ez már nem normális és elhagytam. Könnyű beleszokni a jólétbe és nehéz visszaszokni arra, hogy minden javamért nekem kell megdolgoznom, még is azt mondom jobb így!
2013. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy idióta, aki azt hiszi hogy ezzel megvásárolhatja a figyelmedet és a szeretetedet.
2013. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!