Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Testvérem barátnőjének van...

Testvérem barátnőjének van egy édi kis öccse,7 éves. Sajnos elváltak a szülők, és nem úgy élnek hogy sok mindent megkap, imádom azt a kisfiút, egy nagy csomagot szeretnék neki adni Karácsonyra, tele ajándékokkal. Mit tennétek bele?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisautókat, tili-toli ügyességi játékot,rajzeszközöket és nagy Vázlatfüzetet.Esetleg társast, dominót, puzzle játékot.Na meg némi édességet. Én adnék egy szerény zsebpénzt egy kis pénztárcában. Megalapoznád a gazdálkodj okosan! szokást vele. Ezeket általában szeretik a fiúk, ha nem, majd megszeretik:)
2012. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy:)Akármi is legyen benne fix, hogy fülig fog érni a szája!


Javasolnék édességeket, valami jó kakaóport, mogyorókrémet, játékot, írószereket, aminek hasznát veszi meg hát végül is mit szeret csinálni? Valami ahhoz kapcsolódó dolgot.

2012. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, de komolyan, ezt élvezem a legjobban ha ajándékokat adhatok másnak...szeretem mikor elmosolyodnak, ha meglátják mit kaptak , nekem ez okoz örömet :)

El is megyek a napokban vásárolni, szerintem veszek neki pólót is, meg ilyen apróságokat :)

2012. dec. 9. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos vagy. :) Szerintem tegyél bele játékokat. Plüssnek is örül szerintem. :) Ha 7 éves, akkor már iskolás, nem? :) Esetleg megajándékozhatnád Verdás füzettel, vagy ilyen fiúsabb írószerekkel is. Ezek hasznosak is. Édesség, édesség.. :D Nyalóka, gumicukor, csoki, szerintem bármi jöhet. A könyvnek nem örülne? :)
2012. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2012. dec. 9. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :)

Szerintem tőle is érdeklődhetnél meg a nővérétől is hátha tudja miknek örülne igazán.

Amúgy csoki mindenképpen legyen benne :)

2012. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, már nagyjából szedtem össze pár ajándékot, de még folyamatban van a többi beszerzése :)

Eddig ami megvan egy overál,egy zsírkréta szett, színes ceruza szett, memória kártya, egy uzsonnás doboz, Tarzan mesekönyv,üvegfesték,kulcstartók,meg 2db állatos dvd :)

Majd még kell bele édesség és ha még meglátok valamit, akkor az is belekerül :)

2012. dec. 13. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi ajándék elegendő 1 évre is:)
2012. dec. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy Ő is fog neki örülni :)
2012. dec. 14. 21:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Tettem még bele neki 1 gyümölcsös bonbont, meg 1 kinder csomagot, (kinder tojás,meg kinder csoki 3 féle ) :) kis zsákban van...26-án kapja meg, nagy dobozba tettem bele, és becsomagoltam Micimackós csomagoló papírba :)
2012. dec. 25. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!