Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki szeretnék menni jövő...

Ki szeretnék menni jövő nyáron az Egyesült Államokba dolgozni egy pár hónapra. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Levelezőn végzem a főiskolát, mellette dolgozom.Nagyon szeretnék eltölteni kint egy pár hónapot, szállodai szezonmunkára gondoltam, mert ilyen helyen dolgozom, és a főiskolai szak, ahova járok, is ilyen jellegű.Hogyan tudnék kijutni?
2013. máj. 23. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kinti szállodatulajdonos hivatalosan meghív, akkor van némi esélyed. Különben semmi.
2013. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De pl. diákok is simán ki tudnak jutni, akkor csak van valami lehetőség rá, hogy felnőttek is találjanak ott munkát, nem?
2013. máj. 23. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos,nagyon nehéz kijutni az Egyesült Államokba...ha visszaolvasgatsz a hasonló kérdések válaszaira,megérted mi hogyan müködik.
2013. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyesült Államokba elvileg szükség van a nappali tagozatos hallgatói jogviszonyra, illetve a minimum 2-es átlagra és két teljesített félévre. De ajánlom figyelmedbe a CCUSA-t. Ők Kanadába is szoktak nem csak tábori munkára hanem más munkára is közvetíteni embereket. Itt nincs feltétlenül szükség nappali jogviszonyra. Ugyan nem USA, de nekem Kanada, Toronto nagyon tetszett. És például nekem sokkal szimpatikusabb volt mint az USA (leszámítva az original miskolci magyarul beszélő cigánygyereket a torontói Mekiben... :D)
2013. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak nappalis tanulók tudnak könnyen kijutni az iskolai szünetben. Van egy ismerősöm, aki 1 év szakmai gyakorlatra ment ki, persze ő is nappalis volt. Levelezősként már semmi könnyítés nincs, ugyanúgy zöldkártyát kell szerezni, mintha nem tanulnál. Legalábbis 2-3 éve még így volt.

Én is levelezőn tanultam és ki szerettem volna menni, onnan tudom.

2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz valamilyen közvetítőn keresztül, természetesen azokat is jól ellenőrizd le. Én majd hajóra akarok jövőre kimenni, de szintén Amerikába. Meg tudtommal a magyaroknak meg van könnyítve az amerikai munkaszerzés, nem? Valamit eltöröltek pár éve.
2013. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én voltam nyaralni Amerikában. De ha te tanulni mennél arra gondolj, hogy a repülőjegy nagyon drága. 200.000-től indul.
2013. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én dolgozni szeretnék menni.És kezdőtőkére gyűjtök már nagyon régóta.
2013. máj. 23. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
iratkozz at nappalira valahogy es huzz le 2 felevet ott. utana mehetsz. en voltam nyaron amerikaban (szakmai gyakorlaton) campleaders szervez szallodai munkat is a Wisconsin Dells be.
2013. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!