Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A zöldkártya-lottó miért éri...

A zöldkártya-lottó miért éri meg az USA-nak? Mi az előnye?

Figyelt kérdés
Pénzt nem kap érte, szóval anyagilag nem éri meg. Elvileg teljesen átlagos, akár képzetlen emberek is betelepülhetnek így, szóval szakmunkát sem nyer. Mit nyer vele az Egyesült Államok?

2013. máj. 26. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
képzetlen embereket nem engednek be, hiába nyeri meg a zöldkártya lottót, rendelkezni kell bizonyos összeggel, szaktudással, angollal
2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak kepzett embereket enged be, akik a jobb elet remenyeben koltoznek ide, amint tudnak munkaba allnak es jo polgarhoz illoen fizetik az adot. Nem is keveset. Szoval, lehet hogy ugy tunik, hogy nem eri meg az USAnak, hidd el megeri. Minel jobban keres valaki annal magasabb ado kategoriaba esik es annal tobbet nyulnak le tole minden evben.


Ha nem erne meg, akkor nem csinalnak, ebben biztos lehetsz!

2013. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az előző kettő leírta.

Egyébként úgy tudom hogy most akarnak változtatni a bevándorlási törvényeket és úgy tűnik ha ez sikerül akkor nem lesz többé zöldkártya lottó!

Bár nem tudom mi lesz belőle.

2013. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, hogy vannak feltételek, azt hittem, aki megnyeri, az mehet. Szóval akkor nem is éri meg akárkinek próbálkozni, mert lehet, hogy elutasítják? De így akkor értem.

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!