Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 10 napos New York-i utazásra...

10 napos New York-i utazásra kb. mennyi költőpénz szükséges 2főre?

Figyelt kérdés
Gyorsétterem megjárja, főbb látnivalókat akarjuk megnézni semmi exkluziv igény. Ja és 1 Washingtoni átruccanást, hogy a legkönnyebb kivitelezni és mennyi időt kéne rá szánni (szintén főbb nevezetességek) és persze pénzt?
2013. máj. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én már többször voltam, szerintem szigorúan a költőpénzt nézve 45-60 USD/fő bőven elég.
2013. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
per nap, természetesen. tehát 45-60 USD/fő/nap
2013. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt belépőkel érted?
2013. máj. 27. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindig a new york pass-t vettem meg, ha csak napi 1-2 nevezetességet nézel meg vele, már megéri, jóval olcsóbb, mint mindenhova belépőket fizetgetni. én mint írtam, csak költőpénzre írtam 45-60 USD-ot naponta fejenként.
2013. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

igen, a NY pass jó dolog.

Mi 14 napot voltunk kint szállodában napi 2 étkezés volt, így kajára, pár belépőre (színház, mozi stb stb stb)

ruhákra, ajándékokra kb 2000-2300 dolcsit költöttünk

Tehát úgy 80 dollár/fő/nap jöttünk ki.

De, ennél sokkal de sokkal olcsóbban kilehet jönni!

2013. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!