Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders: Mennyi pénzzel...

Camp Leaders: Mennyi pénzzel érdemes elindulni?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna a kérdésem, akik már legalább egyszer voltak kint. Ugye erről nem nagyon beszélnek a tájékoztatón, hiszen azzal reklámozzák, hogy az ottani munkádból majd utazol nyár végén, de azért ez nem egészen így működik.


Elég alap, hogy a föld másik végére nem indulunk el üres tárcával, meg beszéltem egy sráccal, aki már 2X volt kint és Ő azt mondta, hogy valamelyik tábor nem is szakaszosan, hanem a végén, egy összegben adja a fizut, tehát az utazás tervezése, a repülőjegy foglalása neki saját pénzből ment. Ő 100-200e körüli összeget mondott. Bármilyen tanács jól jönne, minél több embertől. Köszönöm előre is.


2013. máj. 29. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

en 700 dollar korul vittem, de nekunk barmikor lehetett kerni fizut kint. Sot meg elore is fizettek ha azt kertuk.

Taboroddal tisztazd le, hogy mikor es hogy fizetnek es ennek megfeleloen kalkulalj. Nem atveres, hogy nem nagyon kell koltened, hiszen annyit fogsz dolgozni, hogy nem is lesz idod ra. A heti 1 szabadnapot meg en alatalaban felig alvassal toltottem.


Szoval mindent megkapsz a tabor ideje alatt, csak a walmartos shoppingolasaid koltsegeit kell fedezned.

2013. máj. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ebből a 700 dollárból (és amit kerestél) mennyi maradt, amire hazaértél? Szóval azt mondod, hogy akár 1-2 tízezerrel sem vészes elindulni, ha arról van szó?
2013. máj. 31. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
a 700 dollarommal egyutt olyan 2500 jott ossze nyar vegeig, es 3 hetig utazgattam. 1 ft ot nem hoztam haza, nem is az volt nalam a lenyeg. Annyi penzed legyen, hogy a taborig eljuss, meg ha akarsz foglalni repjegyet mar nyaron akkor azt meg tudd tenni. A tobbi meg nem letszukseg, de azert neha jol esik venni valamit szabadnapon, vagy egy mozi vagy valami
2013. jún. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!